Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
racja Gosiu, racja, wiem ze u Marty nie za ciekawie to wyszlo i dlatego mnie to zainteresowalo juz se zaczelam oczywiscie wkrecac jakies glupoty i teraz sama sie boje i o nia i jej dzidzie i o siebie tez bo nie mialam jeszcze;/
a ci Marto powiem ze ja slecze na tych zajeciach i zazdroszcze tym ktore teraz mogą sobie poleniuchowac w domku 😞 a jeszcze sie dowiedzialam ze moga byc problemy z przejsciem na indywidulany tok to juz calkiem sie zalamalam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julitko wiesz to jest silniejsze ode mnie idę do lekarza z duszą na ramieniu za kazdym razem zastanawiajac sie co od niego usłysze czy będą to dobre wiadomości 🤨 ale juz nie użalam sie nad sobą pójdę jutro na cmentarz do synusia to będzie mi lepiej jak sie wypłacze obiecuje że juz truć nie bedę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu mi to nie przeszkadza wrecz przeciwnie lubie ludzi sluchac, co im lezy na sercu, z czym sie borykaja i wogole 🙂
moze cie to pocieszy choc wiem ze to nie to samo ale ja tez zawsze jak pojawialam sie na cmentarzu u mojego braciszka to jakos lzej sie robilo jak sie czlowiek tam wyplakal, jakos tak inaczej od razu bylo.

Ja tez na pedagogice jestem juz koncze 2 rok na szczescie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno to straszne przeżycie . Ja dziś miałam właśnie sen że poroniłam i obudziłam się i płakałam jak głupia w poduszkę 😞 A co do studiów to zostałam skreślona za jeden egzamin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...