Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
o to brawo Marto pocieszyłaś mnie że nie tylko ja tak przybieram 😁 ciekawa jestem do ilu kilo dojdę czy dobiję do 60 😁 😁 😁

http://www.allegro.pl/item1008658275_olowkowa_ciazowa_spodnica_sportowa_s_36.html

jak Wam si epodoba ta kiecka bo sie nad jej zakupem zastanawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zastanawiam sie nad beżowym ale poszukam jeszcze może coś ciekawszego znajdę 😁 mój mąż wczoraj wrócił a dzisiaj juz Go nie ma bo poszedł zarobić na mojego fryzjera wczoraj postękałam ze czuje się gruba brzydka i mam straszne włosy i poszedł na fuche troche kaski wpadnie na fryzjera będzie ależ ja wredna jestem 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie martw się wszystko będzie dobrze boze jak dobrze ze zmieniłaś tego lekarza bo tak to chodziła bys dalej w nieświadomośći ja bym chyba ta babe zatłukała mówie poważnie poszła bym i udusiła gołymi rękami to konował a nie lekarka ciekawe ile kobiet przez jej niekompetencje przechodziło piekło 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczynki 🙂 🙂 goscie pojechali ale milo bylo w pt spokojnie jak przyjechali wczoraj wycieczka do Cieszyna spacer po czeskim cieszynie i po lasku i po rynku ladne miastko naprawde 🙂 potem standardowo lody fryty itp no ale wszystko co mile szybko sie konczy 😉 a jak wam minal weekend??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...