Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no hej i po lekarzu i po wizycie w pracy z l4, lekarz powiedzial ze da sie to wyleczyc ale czeka mnie dluuga terapia antytoksoplazmowa 😞 czyli antybiotyki czyli to czego tak nie chcialam w ciazy 😞 oprocz tego musze sie zglosic do mojego endokrynologa bo jest problem z tarczyca mowie wam ma dzis dolka jak ch...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahh te chlopy 🙂 ja z moim zaraz po powrocie mialam krotkie spiecie ale przyszedl po jakims czasie przeprosil i jest ok i juz staram sie juz nie myslec i nie czytac juz o skutkach toksoplazmozy u dzidzi bedzie dobrze i koniec od teraz tyllko pozytywne myslenie i szczegolna uwaga co do tego co jem 🙂 🙂 koniec smutasow i juz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ KOCHANIUTKIE 🙂 MACIE POZDROWIENIA ODE EMSI 🙂 U NIEJ WSZYSTKO OK 🙂 PYTA SIĘ WAS CZY JUŻ ZNACIE PLEĆ SWOICH MALEŃSTW??? NAPISAŁA MI ŻE POCZUŁA RUCHY MALEŃSTWA 🤪 SERDECZNIE WAS POZDRAWIA I CAŁUJE W BRZUSZKI 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie 🙂 az muszę się normalnie pochwalic nie wiem czy to dzidzia byla ale wczoraj na wieczór czułam takie delikatne mrowienie w brzuszku nie wiem co to ale strasznie mile to bylo, mam nadzieje ze na jednym razie sie nie skonczy jesli to bylo malenstwo hihi 🙂 mam nadzieje ze u was wszytko ok 🙂 Marto głowa do góry trzymam kciukasy 🙂 Miłego weekendu kobietki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...