Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kończąc temat to nie była wada genetyczna czyli moje dziecko było całkiem zdrowe miało rączki nogi nie miało zespołu downa to tak zwana wada rozwojowa te wady da się leczyć jeszcze w łonie matki ale w moim przypadku to nie było możliwe chcociaż na poczatku dawali mi nadzieje i miałam mieć operację ale niestety końcówke już znacie 🤨 przepraszam Was że opowiadam o tym wszytkim nie powinnam 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja powiem Ci ze w zeszlym roku we wrzesniu moja ciotka urodzila dzidzie ale niestety cesarka bo dzidzia by umarła (bylo zatrucie ciązowe) i spieszylismy sie zeby byc przy niej dodac jej otuchy przed ale sie spoznilismy i juz po wszystkim opowiadala ze bólu nie czula nic, natomiast teraz w marcu urodzila moja przyjaciólka i dzien po porodzie poszlam ją odwiedzic powiedziała ze straszne byly bóle krzyzowe wiec bolow porodowych wcale nie czula i niewyobrazalna ulgę poczula jak malenkiej główka i ramionka juz przeszły tyle z ich opowiadan
A ja narazie o tym jeszcze nie mysle, jakis lęk odczówam ale staram się nie myslec o tym i strasznie bym chciała zeby moj byl przy mnie w tym momęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałam żeby rodzić w wodzie 😉 i chyba tak zrobię. A tak na marginesie zgred napisał jak to on mnie nie przeprasza i że był mega zaspany dlatego tak to wyszło ale nie odpisuje mu niech się trochę pomartwi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj zobaczysz ze tobie tez szybciutko zleci 🙂 a nawiasem mowiąc to tak mnie zaskoczylas wczoraj z tą dwujeczka w brzuszku ze teraz chodze i mysle czy to mozliwe zeby lekarz nie zauwazyl drugiej 😁 hehe no ale ja serduszko jedno slyszałam tylko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o popatrz uswiadomilas mi wlasnie ktora to juz... aaaaaa zaraz lulanko mnie tez czeka moja standardowa pora na lulanie teraz to 22.30 max 23 i pobudka o 4 na siku i pozniej tak co godzinke albo jak dobrze pojdzie to co dwie 😁 i o 8 pobudka bo spac sie juz nie chce i glodomorek sie odzywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...