Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej babki wpadłam się przywitać, zapytać co u was?
No i poinformować że właśnie dzisiaj mojemu Aleksowi wyszła lewa dolna jedynka, tak się cieszę 🙂 no a druga lada dzień też się pojawi 🙂 Biedactwo się namęczy;( ale ile radości z tych ząbków 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maludzior kochanie 😘 😘nie umiem na Ciebie trafic 🙂 jeszzce raz gratulki pierwszemu pazdziernikowemu polroczniakowi 😘 😘 mam nadzieje ze w koncu na siebie trafimy cipulino 🙂
Julka gratuluje Alusiowi zabalka 🙂 jak dasz rade to wrzuc jakies foto choc wiem ze uchwycenie takiego malutkiego zabka graniczy z cudem 🤪 😁
My dalej czekamy na uzebienie 🙂 cos nie chca mu wylazic choc koronki juz na dole fajnie widac od gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
babolki ugotowałam mojemu zupkę marchewka z mięskiem tzn ze skrzydełkiem kurczaczka i powiem wam ,że nie zmieliłam jej aż tak bardzo tylko zrobiłam gęstrzą i młody zjadł pół porcji 🙂 jestem z niego dumna i teraz nie wiem czy to przez to ,że było mięsko czy że zupka była gęsta ale ważne ,że zjadł z apetytem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo to super ze nie zrazaja go wieksze kawalki w jedzeniu 🙂 moj dzis dostal banana z grudkami bo boli mnie lokiec i nie chcialo mi ise memlac widelcem dlugo i troche sie krzywil na te grudki ale zezarl wyszsko odkurzacz jeden 🙂 😁
A ja mu zrobilam wczoraj z piersi kurczaka z marchewki i ziemniaka i jak myslicie czy do jutra moze to stac zamkniete w prozniowym pudelku czy bedzie jutro juz fujaste??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
nooo to super ze nie zrazaja go wieksze kawalki w jedzeniu 🙂 moj dzis dostal banana z grudkami bo boli mnie lokiec i nie chcialo mi ise memlac widelcem dlugo i troche sie krzywil na te grudki ale zezarl wyszsko odkurzacz jeden 🙂 😁
A ja mu zrobilam wczoraj z piersi kurczaka z marchewki i ziemniaka i jak myslicie czy do jutra moze to stac zamkniete w prozniowym pudelku czy bedzie jutro juz fujaste??


jak jest w lodówce to może stać nawet do 3 dni 🙂 ja zawsze gotuje na 2czy 3 dni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to spoko bo teraz on pozarty jest po 180tce mleka i pol banana 🙂 ale i tak jakos mniej je ostatnio a wiecej spi w dzien dzis zjadl o 8 a potem dopieroo 13:30 wlasnie to mleko i banana 🤪 a spal od 8:30 do 9:30 i od 12 do 13:30 jak narazie wiec jestem w szoku co sie z moim dzieckiemd dzieje 😁
TFUUU COBY NIE ZAPESZYC CHOC PEWNIE JUZ TO ZROBILAM I ZARAZ BEDZIE MIAUCZENIE HEHE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Marta ja z ledwością mojego uśpiłam pewnie za 10 min. wstanie bo śpi na plecach 🤨 ale chuj dobre i tyle by tylko trochę odpoczął 😮

a on ci spi tylko na brzuszku 😮 moj za chiny by sie nie dal uspac w tej pozycji on jak go dam na brzuch to od razu wywija nogami rekami i czym sie da 🙂
Ale kamilkowi napewno sie odwidzi zobaczysz ten wojowal a teraz 2 dzien z rzedu aniolek 🙂 dziei maja chyba takie hustawki jak dorosli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
Marta ja z ledwością mojego uśpiłam pewnie za 10 min. wstanie bo śpi na plecach 🤨 ale chuj dobre i tyle by tylko trochę odpoczął 😮

a on ci spi tylko na brzuszku 😮 moj za chiny by sie nie dal uspac w tej pozycji on jak go dam na brzuch to od razu wywija nogami rekami i czym sie da 🙂
Ale kamilkowi napewno sie odwidzi zobaczysz ten wojowal a teraz 2 dzien z rzedu aniolek 🙂 dziei maja chyba takie hustawki jak dorosli 😁


Martuśka mój tylko brzuch a plecy bee 😁 ale pomału go przyzwyczajam do spania na pleckach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...