Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
madzia dal sobie rade a mlody chyba wiedzial ze rodzice chca sie odstresowac i spal prawie cala noc 🤪
moj madry synus 😁
Tez mam nadzieje ze czesciej bo naprawde bylo super no i rzadko sie widuje z moimi przyjaciolkami bo wszystkie mamy dzieci, one juz troche strasze i pracuja wiec rzadko jstokazja ale postanowilysmy to zmienic 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ty jak tam weekned spedzilas? bo na vbrzuszku raczej nie bo iwdze ze pusto bylo
A u mnie skonczyla sie majorka moj poszedl po tyg na l4 do pracy i juz nie bedzie wstawal do mlodego jak sie bedzie budzil:/
Aleks juz super sam siedzi jak na takiego grubaska to bardzo ladnie 🙂 jestem dumna
A wczoraj powiedzial Mama i Baba 🙂))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
😠gdzie wy sie podziewacie malpy???
GOCHA23 gdzie ty do cholery sie podziewasz tyle czasu????
GOGR ty wstailas chociaz fotki to jestes usprawiedliwiona
IZA???
A TY MAGDALENO zawsze spierniczasz jak ja mam czas :P:P


ja tez sie bawilam w weekend mielismy 40 lecie menkena i przekazanie paleczki synowi hihihi impreza od mojego z pracy ale fajnie bylo maly byl z dziadkami 24 godziny pierwszy raz i byl bardzo spokojny to i rodzice sie swietnie bawili
moj maluch ma juz druga dolna jedynke hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
sorki ,że zwiałam ale młody wzywał 🙂 no i obiadek wstawiłam 🙂a dzisiaj dałam Kamilkowi deserek z banana i co pluł 😁


moj mial dwa tygodnie buntu na jedzenie tylko mleko chcial ale w sobote znowu zaczol jesc
ja juz mam prawie gotowy obiad 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Madziula 🙂:*
Kurde oby nic powaznego jej na plucach nie siedzialo 🤔
My wstalismy przed 8 ale do jakiejs 4 rano wstawalam do niego piec tysiecy razy ch.. wi czemu to dziecko tak jeczy cala noc. Nie podaje mu wzdymajacych rzeczy, dostaje 2,3 razy dziennie espumisan na wzdecia a i tak cisnie cala noc 😮Oczywiscie jak Konrad siedzial przez tydz w domu to Alek pol dnia mprzesypial, a teraz jak jestem z nim sama do popoludnia to co robi??? 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...