Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

niechce zapeszac ale chyba moj leniuch bieze sie za siadanie jak tylko lezy to probuje sie podnosic chyba podzialala zabawka ktora mu ostatnio kupilam ale do niej musi siedziec bo to jest plansza stolik siedzial przy niej a ja go podtrzymywalam zeby sie nie przewrocil a on sie bawil i naciskal wszystko co mozliwe a potem sam probowal sie podniesc do siedzenia
mam nadzieje ze nie zapesze tego leniwca hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
niechce zapeszac ale chyba moj leniuch bieze sie za siadanie jak tylko lezy to probuje sie podnosic chyba podzialala zabawka ktora mu ostatnio kupilam ale do niej musi siedziec bo to jest plansza stolik siedzial przy niej a ja go podtrzymywalam zeby sie nie przewrocil a on sie bawil i naciskal wszystko co mozliwe a potem sam probowal sie podniesc do siedzenia
mam nadzieje ze nie zapesze tego leniwca hihihi

IZaaa moj coprawda juz dawno siedzi ale wstje tylko jak mu podam dwa palce albo cale dlonie wiec chyba mi odpowiedzialas n nurtujace mnie pytanie co mu sprawic bo moj K dostal dzis wyrownanie takie na urlop czy cos 700 zl wiec kicham i zaszaleje a co dawno maly niczego nie dostal 😞 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
sweety napisał(a):
niechce zapeszac ale chyba moj leniuch bieze sie za siadanie jak tylko lezy to probuje sie podnosic chyba podzialala zabawka ktora mu ostatnio kupilam ale do niej musi siedziec bo to jest plansza stolik siedzial przy niej a ja go podtrzymywalam zeby sie nie przewrocil a on sie bawil i naciskal wszystko co mozliwe a potem sam probowal sie podniesc do siedzenia
mam nadzieje ze nie zapesze tego leniwca hihihi

IZaaa moj coprawda juz dawno siedzi ale wstje tylko jak mu podam dwa palce albo cale dlonie wiec chyba mi odpowiedzialas n nurtujace mnie pytanie co mu sprawic bo moj K dostal dzis wyrownanie takie na urlop czy cos 700 zl wiec kicham i zaszaleje a co dawno maly niczego nie dostal 😞 😜


ja glupia dopiero teraz na sile go do tej zabawki posadzilam moglam tak zrobic wczesniej jak kuypilam ja no coz teraz bede go meczyc a jak siedzial to sie jej tak mocno trzymal zeby tylko usiedziec hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
magda123 napisał(a):
de spać bo pierw wiadomość od Gosi a potem zauważyłam ,że admin dał ifo o chorym chłopcu i mi jest teraz smutno i nijak 😞 czemu takie dzieci cierpią
no masakraaa jakas a juz wiadomosc od dziewczyny z sierpniwek wbila mnie totalnie w ziemie


a o co chodzi z ta sierpnioweczka??? 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odszukalam sierpniowek
kurde dziwne ahhhhh nie wiem jak bym ja to przetrwala nie wyobrazam sobie tego 😞 😞 😞
i jeszcze gosia nie ciekawy dzien
nie lubie takich przypomniala mi sie daria teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach..
widzę, że wczoraj nieciekawy dzień...
ja nie właziłam wieczorem bo chyba przeziębiona jestem:/ łeb mnie napiernicza już od hohoho dni i ogólnie na wieczór odpadam...
teraz się za prasowanie wzięłam... i nie skończyłam bo mi się nie chce stać nad tym parującym żelazkiem...
zaraz zbieram Kubka do mojego brata a ja idę na masażyk i do koleżanki obiecała mi przywieźć jakieś książki 🙂 w sumie dawno nie czytałam.. przydałoby się coś łbem ruszyć 🙂

Jak tam? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta - na pewno dobrze się zorientowałaś?
Bo branie pod uwagę dochodu brutto mija się z celem bo przecież wcale tyle na życie nie macie. Ja pamiętam na 100%, że jak donosiłąm zaświadczenia o zarobkach (bo trochę się u nas zmieniało więc samo zaś z US nie wystarczyło) to miałam mieć napisane, że kwota, którą zgłaszam jest NETTO...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Jula - co do chowających się jąderek całkiem niedawno ja siałam panikę z Kubutajem.
Do 2 lat jeśli nadal mu będą uciekały to wtedy możesz się zacząć martwić (chociaż dzisiaj już umieją sobie z tym poradzić:P) . Małemu mogą się chować jąderka właśnie podczas kąpieli, kiedy go wkładasz do wody, podczas przewijania kiedy rozwijasz ciepły pampers i np. dotykasz chłodną chusteczką, albo kiedy się przestraszy.. Najważniejsze żebyś czuła, że ma 2 jąderka (najlepiej sprawdzić to podczas kąpieli, kiedy siedzi w ciepłej wodzie to obydwa jąderka powinny wrócić na swoje miejsce 🙂). Także bez paniki 🙂 to podobno normalne 🙂
Z Kubą ja szalałam jakieś 4 m-ce temu i dzisiaj (zbliżamy się do 2 lat) już jest ok i nie widzę żeby mu uciekały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my sie cieszylismy ze mamy kase ze stanelismy na nogi poszlam do banku po kase bo musimy zaplacic rodzica za zakupy wode i grilla bo caly blok bedzie grilowal a tam co zero 1036 euro na minusie wrocilam do domu jak zobaczylam mojego to sie poplakalam ze do polski nie bede mogla jechac
okazalo sie ze stare mieszkanie bylo placone miesiac do tylu i znowu wzieli nam 2000 na oplaty ehhhhhhhhhhhh masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
2000 euro za jeden miesiac oplaty?????????? chyba zle zrozumialam kurde az mi sie w glowie zakrecilo:/


tak to sa dwa kredyty mieszkaniowe plus oplaty
nowe mieszkanie mamy przez pol roku hipoteki 400 ero potem bedzie 750 i co roku bedzie szlo do gory az do 920 euro na miesiac do tego oplaty a stare mieszkanie bylo 700euro plus oplaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...