Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

a moj jak zawsze spokojniutki kochany urwisek
i juz podnosi sie do polowy moja nadzieja jest wielka ze na dniach zacznie mi siedziec w koncu
z wszystkim taki szybki a siadanie czarna magia dla niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
no prosze to super mojemu wylaza teraz naraz dwa nastepne 🤢grrr masakra
A to on musi byc na pierwsze str zeby wygrac tak?
trzeba zwerbowac wiecej osob do glosowania 😉


jak czytałam regulamin to niby jurry wybiera najładniejsze zdjęcie ale po co sie głosuje to nie wiem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
a moj jak zawsze spokojniutki kochany urwisek
i juz podnosi sie do polowy moja nadzieja jest wielka ze na dniach zacznie mi siedziec w koncu
z wszystkim taki szybki a siadanie czarna magia dla niego


przyjdzie na niego pora 🙂 Dobrze ,że Nikuś jest grzeczny tylko się ciesz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dokladnie 🙂
Ale jak go sadzasz to siedzi choc chwile co?? czy wogole nie umie pionu utrzymac? czy tylko z lezenia siadac nie umie? bo mojemu jeszcze ciezko dupe dzwignac do siadania nieraz mu wyjdzie ale nie zawsze czesciej ja mu pomagam palcem i wtedy jak sie ma czego zlapac to sam siadzie z lezenia ale i tak zaraz przyjmuje pozycje do raczkowania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja muszę powiedzieć ,że jak Kamiś zaczął raczkować to dopiero nauczył sie sam siadać z każdej pozycji 🙂 a diabełek teraz sie wszystkiego chwyta staje i chodzi a to wzdłuż łóżka stołu itp.
Dzisiaj zrobiłam ciasteczka z ciasta francuskiego z jabłkiem morelą i cynamonem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mmmmmniammmm 🙂 daj troche 😜 bo ja mam tylko orzeszki ziemne heheeh
moj pelza po calym pokoju, turla sie i probuje raczkowac ale jak juz mu druga noga wyjdzie do tylu to sie rozjezdza hehehe i co chwila latam go wsadzac na koldre bo co chwila sie przemiescza na drugi koniec pokoju i myka w strone rtvki a za nia co akar i kabelki 😜 heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babiszki 🙂
my zatrzymaliśmy się na 6-ciu ząbkach i nie wiadomo czy przez pogodę on taki marudny czy może kolejne zęby ale maruda z niego totalna.. czasem normalnie nie wiadomo o co mu chodzi ;/ 🤨 😮 pogoda też do dupy wiecznie leje 🤢 i zauważyłam ze prawe oczko coś mu ucieka do środka czasem;/ jeszcze tego by barkowało zeby miał coś z oczkami no chyba bym pierdol..ła czeka nas wizyta u okulisty i urologa z tymi jąderkami chowającymi mu się...


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie sa spiete i schowane ze rtvka ale przy akarze swieci swiatelko i tam sa wpiete w gniazdko wiec sila woli troszke je widac i juz go w oczy to kluje a co bedzie jak zacznie sam chodzic? mam nadziejej ze fascynacja juz mu tedy minie wogole mamy szybe na obrusie na stole bo jest stary i brzydki a on juz tam umie siegnac i trzeba bedzie ja zlikwidowac jak najszybciej bo jkak wstanie i sie piznie w rog stolu w taka szybe to auucccc a ja inie mam kasy na nowy stol ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no byliśmy z oczkiem u ogólnego i powiedział ze do 6 miesiaca każde dziecko zezuje jeżeli po 6-7 miesiącu nie ustabilizuje sie to trzeba zrobić wizytę u okulisty Aleks 15.07 skonczy 9 miesięcy wiec tak czy siak trzeba nam isc.,..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda123 napisał(a):
Marta kupujesz ciasto francuskie dajesz na nie morele robisz ciasteczka i wkładasz do piekarnika na 20 min. 😜
a ja dalej choruje 😞 schudłam chyba 5 kilo

o tyyy ja myslalam ze ty sama hehehe LATWIZNIARAA :P kurde co to za choroba chce na nia zachorowac ale tylko pod warunkiem ze te 5 kg mi ujmie 😜 a tak powaznie wiesz co to jest wogole?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
Iza pokaaa pokaaa 🙂alem ciekawa 😉
Czy do ktorejs pisala gosia co i jak u niej czy wy tez nie chcecie byc nachalne? ☺️


pokaze ale dopiero na weekend bo nie ma mi kto fotki pstryknac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...