Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mortishia24 napisał(a):
Iza mowisz o tzw tankini tez o nich mysle i tez boje sie ze beda sie podwijac ale ciul raz sie zyje najwyzej bede sciemniac ze to 3 miesiac 😜:Ppatrzylam teraz na stronke bon prixa bo maja niedrogie a nawet ladne zajrzyj sobie



ja wezme z liviera bo mam bon na 50euro od rodzicow na urodziny dostalam wiec tam wezme ten stroj bo jednoczesciowych nie lubie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
a mnie właśnie przyszła cała paczka pampersów z tej firmy co dałam namiary Marcie i Gośce 23 😉 i jestem heppy bo chociaż trochę na pieluchach zaoszczędzę 😁


super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Madziula teraz przeczytalam tez to dostalam i tez sie strasznie ciesze a najlepiej koles puka otwieram i on mowi ze paczka do Marty kienast a ja ze ja nic nie chce bo nic nie zamawialam hehe a on jak na idiotke eee ale to ze streetcomu nie miala pani czegos dostac a ja aaaa no jak ze streetcomu to wiem 😜
se pomyslal no k... przefarbowala sie laska na bank hehehe
jeszcze w wygniecionej brudenj zaslinionej wymemlanej przez Alka koszulce z=w staniku "domowym" w krtrym mam cycki do pasa hehehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
hehe Madziula teraz przeczytalam tez to dostalam i tez sie strasznie ciesze a najlepiej koles puka otwieram i on mowi ze paczka do Marty kienast a ja ze ja nic nie chce bo nic nie zamawialam hehe a on jak na idiotke eee ale to ze streetcomu nie miala pani czegos dostac a ja aaaa no jak ze streetcomu to wiem 😜
se pomyslal no k... przefarbowala sie laska na bank hehehe
jeszcze w wygniecionej brudenj zaslinionej wymemlanej przez Alka koszulce z=w staniku "domowym" w krtrym mam cycki do pasa hehehehe



hahaha ty jesteś the best 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magda123 napisał(a):
nie morze tylko na pewno 🙂 i nie w żadnej seksualnej pozycji ani bobra tylko włosy i fryz na głowie 😜


😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜 😜
nawet przez mysl mi to nie przeszlo bobra moge pokazywac tylko mojemu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o k.. ale mam rewolucje przez ten okres z kibelka nie schodze a leci ze mnie jakbym miala jakis krwotok i napierr papier jak jasna cholera a musze isc na zakupy 🤢 ide sie myc poki mlody spi jeszcze pewnie z 5 minut jak nie zjade pod prysznicem to jeszcze tu wejde za 10 minut 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
Izka ty ruro 😜 mrze to jest szerokie i glebokie 😜 fote dawaj i to juz 😜
Madzia paka pieluszek- super cienkie i super chlonne-zalozylam mlodemu na noc sa jeszzce lepsze niz pampers active 🙂 i torba taka lniana na zakupy 🙂


a w tym morzu mieszka ryba ktora sie nazywa chyba!!! 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sweety napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
Izka ty ruro 😜 mrze to jest szerokie i glebokie 😜 fote dawaj i to juz 😜
Madzia paka pieluszek- super cienkie i super chlonne-zalozylam mlodemu na noc sa jeszzce lepsze niz pampers active 🙂 i torba taka lniana na zakupy 🙂


a w tym morzu mieszka ryba ktora sie nazywa chyba!!! 😜 😜 😜

pitolek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...