Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
kurwa laski nie wytrzymam..
nie będę pisać ze szczegółami ale przestaję udawać, że lubię się z teściową! przestaję udawać, że jest w porządku kobieta! 😞
mam dość...


ups ale ci chyba weszła pod paznokcie
pisz co tam wymyśliła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda najpierw oferuje pomoc, wręcz nie pozwala mi zabrać obydwu chłopaków ze sobą a teraz się dowiaduję, że ja myślę tylko o sobie i ją wykorzystuję.. i że ona wcale nie chciała zostawać... poza tym ona się boi mi cokolwiek powiedzieć bo będę się darła (drę się - bo kurwa nic nie mogę nigdy wyciągnąć o co jej chodzi - świętego by szlag trafił). Cały czas się wpierdala a potem odwraca kota ogonem i robi ze mnie samoluba.. Do tego źle kocham swoje dzieci i dla wygody bym ich sprzedała. A no i jestem jak ojciec mojego podobno jeszcze (z niczym przyjemnym go nie kojarzy). Głupia pinda.. obdzwania rodzinę i wymyśla na mnie...
To po kurwę się wpierdala i na siłę pomaga? żeby potem wyjebać do mnie z pretensjami. Najchętniej bym się wyprowadziła 😞 ale gdzie.. jak wygląda na to, że za maminsynka wyszłam 😞 wypina się tyłkiem zamiast stanąć po mojej stronie..

I czarno sobie naszą przyszłość wróżę... Nawet siostrzenica mojego zauważyła, że kłócimy się tylko przez jego matkę... prędzej czy później któreś z nas nie wytrzyma (najprawdopodobniej ja bo już mam dość) i skończy się rozwodem.. Albo ona albo ja i dzieci 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha tak czytałam co na robi identycznie robi matka mojego M 😠dlatego ja z nią nie rozmawiam i dzieci z nią nie zostawiam już kiedyś mojemu powiedziała ,żebym zostawiła jej Kamilka a ja twardo NIE.
Nigdy mieszkanie w jednym domu z teściową nie wróży nic dobrego
Mój to chociaż stanie po mojej stronie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhhh...
no to u nas jest tak od samego początku:/ co jakiś czas atak na mnie 😞 a co ja robię? nic... a jak coś chce inaczej to mogłaby powiedzieć a nie udawać męczennika.
Pierdole. też się nie odzywam... wkurza mnie tylko bo mamy wspólną kuchnię i pralkę 😞
bez niej jesteśmy zajebiście szczęśliwi.. z nią są cały czas problemy i kłótnie jakieś 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
ehhhh...
no to u nas jest tak od samego początku:/ co jakiś czas atak na mnie 😞 a co ja robię? nic... a jak coś chce inaczej to mogłaby powiedzieć a nie udawać męczennika.
Pierdole. też się nie odzywam... wkurza mnie tylko bo mamy wspólną kuchnię i pralkę 😞
bez niej jesteśmy zajebiście szczęśliwi.. z nią są cały czas problemy i kłótnie jakieś 😞


ja też mam z tamtą jedną kuchnię i łazienkę 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ha! Pindzie niewygodnie teraz 😁
nie pozwalam Kubutajowi się do niej zbliżać a na Matika nawet nie ma szans spojrzeć:p
i ewidentnie jej niewygodnie bo zabrała siostrzenicę mojego i polazła w pizdu 😁 i dobrze.. a za kilka dni ma iść pilnować domu szwagrowi więc też będę mieć spokój.
Mam ją w dupie.. niech wszyscy (czyt. rodzeństwo mojego i ogólnie obdzwoniona rodzina) wieszają psy po mnie.. pierdole - ja sobie nie dam! 🙂
Mój się tylko wkurwia bo powiedziałam - dość zahamowań 🙂 co na myśli to na języku 😁 i niech się jebie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
No po nim też jedzie... chociaż i tak mniej niż po mnie.. no i z nim rozmawia.
A ja ją traktuję jak powietrze 😁 niech spier...!:P

Ode mnie też buziaczki dla Adusia 🙂 😘 😘 😘 😘


😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 to masz wnerwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...