Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no tak ... domyślam sie ... 😘 chociaż z drugiej strony wiesz co ja mam coś takiego że czasem sie zachowuje tak jakby to było hmm nie wiem jak to nazwać ... moze tak mam takie myślenie 'aaaa tak mi sie tylko pewnie wydaje ... a testy ... i tak pewnie bedzie jak ostatnio' tak jakbym chciała ale udawała że tego nie ma ... bo wydaje mi sie że tak bedzie lepiej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba każda mama po stracie tak się zachowuje to nic dziwnego ja czasami też łapię się na tym że wmawiam sobie że to nie prawda a nawet nie wyobrażasz sobie jak strasznie się boje żeby to wszystko się nie powtórzyło żeby tego znowu nie przechodzić ale staram się być dzielna i Ty tez musisz będzie dobrze zobaczysz 🙂 teraz muszę iść po synka do szkoły odezwę się pewnie dopiero wieczorem spokojnego dnia Daria i pozytywnego myślenia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam Was dziewczyny zaczne od poczatku....musze sie wam do czegos przyznac te które mnie znaja zapewne zrozumieja...Gosiu Dorunia to ja ..zmieniłam nik dlatego ze po raz kolejny chciałam sie cieszyc ciaza jestem w ciazy mam fasolke 5tygodniowa w brzuszku....ale równiez jestem zagrozona...poniewarz miałam w domu wypadek mojej córki Martusi
lezy popazoona w szpitalu bedzie miała pszeszczep skóry jestem wrakiem człowieka niepotrafie juz nikomu opisac powiedziec co moj organizm przezywa i dlaczego tak sie dzieje...czy sa to moje 7lat chydych??jak mam to rozumiec???Gosiu mysle ze mi wybaczysz jak równiez grudniuwki...podaje wam moj numer telefonu bo jestem teraz tu oprzez chwile...cały czas jestem w szpitalu u córeczki tak sie boje ja juz nie mam sił działam jak automat .boje sie o zycie córki ze ta ciaze odłozyłam na bok ale tak tez sie nie da 😞ta dzidzia moja fasoka jest silna i rosnie bardzo ładnie i zdrowo...codziennie mam mozliwosc w szpitalu teraz na podglad fasolki....jeszcze raz Was przepraszam podaje swoj numer...880098078pozdrawiam Was
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ PAŻDZIERNIKOWE BRZUSZKI 🙂

GOSIU ALE EMILKA NAM NIESPODZIANKĘ ZROBIŁA 🤪 TYLKO SZKODA ŻE DOWIEDZIAŁYŚMY SIĘ W TAKI SPOSÓB 😞 SZKODA MI JEJ 😞STRATA DWÓJKI DZIECI A TERAZ POPARZENIE CÓRKI 😞 MAM NADZIEJĘ ŻE WSZYSTKO BĘDZIE W PORZĄDKU I MARTUSIA SZYBKO WYZDROWIEJE 🙂 TRZYMAM KCIUKI 🙂

EMILKO JA SIĘ NA PEWNO NIE GNIEWAM WRĘCZ PRZECIWNIE BARDZO SIĘ CIESZĘ ALE TAK CICHUTKO ABY NIE ZAPESZYĆ 😉
RESZTA GRUDNIÓWEK NA PEWNO TEŻ 😉

ŻYCZĘ MARTUSI ABY SZYBKO WSZYSTKO SIĘ WYGOIŁO I SZYBCIUTKO WRÓCIŁA DO ZDRÓWKA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Agnieszko zrobiła nam niespodziankę ale taką sympatyczną chociaż ja podejrzewałam że to nasza kochana Dorunia ale Emilia nie chciała się przyznać. Teraz najważniejsze żeby Madzia szybko wróciła do zdrowia i żeby fasolek zdrowo i szczęśliwie rósł 🙂 a wogóle Emilia Was serdecznie pozdrawia rozmawiałam wczoraj z Nią i ze słodziutka Madzią.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...