Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marto mój też 😉 😉 Witam Was dziewczyny jestem nieprzytomna 😞12i pół godziny na nogach troche przesadziłam 😞ale prócz zmeczenia czuje sie ok 🙂brzuch przestała mnie juz pobolewac ale za to cycochy swedza i bola jaki diabli... 😲 😲 😲 😲 jakbym miała jakis atak swedziawki,,,zrobilismy 15tysiecy paczków zjadłam 4ry...a do domu przywiozłam 80sztuk ha ha kto to zje???oczywiscie wam juz posłałam wirtualnego 🤪 😁 😁 😁 pączusia..dziewczyny jeszcze dwa tygodnie i wizyta ..niemoge sie doczekac...z jednej strony chciałabym zobaczyc juz moja fasokle ale z drugiej mam lek taki ze moze byc cos nie tak?? 🥴 🥴 🥴 🥴 skad sie biora takie mysli głupie???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam serdecznie Kijanka strasznie się cieszę że w końcu ktoś dołączył bo już myślałyśmy że same zostaniemy:laugh: pewnie nas przeczytałaś więc na razie jesteśmy w 3 Daria Emilia i Gosia a Ty jak masz na imię? napisz jak tam samopoczucie i czy to Twoja pierwsza dzidzia 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dario Gosiu i Kijanko jestem wyspałam sie ha ha niedawno wstałam dzis ide na kontrol z synkiem nie polepszyło sie dalej zakatarzony 😞 😞u nas tez zasypało cała noc padało snieg mam grubo za kostki 😞 😞juz mam dosyc tej zimy bbbrrrryyyy...jak moge se ulzyc na te cycki dziewczyny??niewyrabiam..a ogólnie czuje sie ok własnie wchłonęłam sniadanko...a tu zaraz obiad trzeba zrobic tylko brakuje mi pomysła??moze jakas rybke smażona??sama niewiem...albo nalesniki???doradzcie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mi malenstwo wyliczyli na 13 pazdziernika 🙂 🙂 🙂 Nie moge uwierzyc ze na swieta bedzie juz z nami nowe sliczne male zycie 🙂Moj maz jak sie dowiedzial przedwczoraj ze bedzie tatusiem to najpierw smial sie lekko histerycznie a potem az do momentu polozenia sie spac patrzyl na mnie jak na jakies cudo heheeh. Powoli oswajamy sie z mysla ze bedziemy rodzicami i z kazdym dniem jestesmy coraz bardziej szczesliwi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no prosze GRATULACJE! i super że zaczyna nas być coraz wiecej 🙂 bo tak byłyśmy takie trzy sierotki marysie 🙂
Emilia a ja z tych dwóch zdecydowanie wybrałabym naleśniki bo ryb nie cierpie ;p chociaż przyszły mi też na myśl placki ziemniaczane 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...