Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
smacznego 🙂 ja byłam w szkole po małego cwiczenia zeby sie nie nudził i nie musiał nadrabiac...ach zaczeła sie u nich ta imprezka dzieci slicznie popszebierane od kowboji po wrózki i takie ładne te stroje...az mi sie smutno zrobiło ze niebedzie go na tym balu...to wazne wydarzenia w zyciu takiego przedszkolaka...sama pamietam jak ja jako dziecko robiłam sama maski i przystrajałam sukienusie we wstazki 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dzieki ten mi sie naprawde spodobał ta pupa mnie rozwaliła ha ha 🙂 aco do tygodnia ciazy to jest to tylko obliczone według ostatniej miesiaczki a jak bedzie naprawde to dowiemy sie 25lutego 🙂 no własnie pewien suwaczek Daria powinnas usunac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak bo my w ten sam dzien ostatni okres 🙂ale wiesz dni płodne tez sie licza i ja se tak wyliczyłam ze to byłoby 15stycznia tak mi sie wydaje...niemoge sie doczekac pierwszego usg...tak dawno była w ciazy ze zapomina sie pewne nastroje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a tak apropo bo teraz mi sie przypomniało kiedys o tym czytałam zreszta tez widziałam jak wygląda kąpiel w tym ale jakoś nie jestem przekonana widziałyście kiedyś te wiaderka do kąpieli i co o nich myślicie ?
tu np http://www.urwis.pl/sklep/z4852_tummy-tub-wiaderko-do-kapieli-niemowlat.html są opisane w samych superlatywach ale jakoś nie koniecznie mi to odpowiada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...