Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no własnie ja tez jeszcze u lekarza nie byłam poczekam tak do 7tyg....zakupiłam sobie folik i od dzis biore tak za 4dni powtórze test i zobaczymy 🙂 🙂mogłabym jeszcze zrobic prywatnie badanie beta ale tez chyba poczekam az zrobie drugi test 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, gratuluje 2 kreseczek i życzę Wam wszystkiego dobrego 🙂

Emsi, ja zrobiłam 1 test na następny dzień (dokładnie 26.09), jak nie dostałam okresu, w 6 tc zrobiłam prywatnie beta hcg-wynik potwierdził ten tydzień. Na początku też bolały mnie piersi, oprócz tego byłam senna, rozkojarzona, zapominalska,zaczęło odrzucać mnie od słodkiego (co było podejrzane 😉 ). Większość początkowych objawów minęła.
U lekarza potwierdzić ciążę byłam w 7 tc, bo położna powiedziała, że wcześniej nie ma sensu.

Serdecznie pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam fasolkowe mamusie 🙂 🙂 zrobiłam drugi test niewytrzymałam ....sa dwie krechy jak sie patrzy 🙂 🙂 🙂a i jakos mnie mdli ale wymiotów nie posiadam hi hi..rozmawiałam z siostra i poszukuje dobrego lekarza bo do tej lekarz co chodziłam dotychczs rezygnuje nie ma podejscia do ciezarnych 😞no dziewczyny wycieczka sie zaczeła...jestem przerazona najbardziej wakacjami jak to zniesiemy???a Wy perwsze malenstwa???bo ja 4dzidzia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Październikowe ciężarówki 🙂
Gratulacje z powodu dwóch kreseczek... ja powiem że robiąc pierwszy test nie bardzo miałam czas, i po trzech minutach patrzę nie ma nic, wrzuciłam do szafki i biegiem do pracy. Dwa dni później sprzątam, a na teście dwie kreski, pomyślałam, poczytałam i piszą że po 5 min wynik może być fałszywy. Dwa dni później zrobiłam drugi test i po chwilce były dwie krechy 🙂 jesteśmy z mężem prze szczęśliwi. termin mamy na maj, ale jak przy pierwszej ciąży ta również jest z komplikacjami i lekarz mówi że jak do kwietnia dociągniemy to będzie dobrze. Więc liczymy że może po świętach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no i odrazu udało mi sie zarejestrowac do lekarza ide dzisiaj na 15sta...wiem ze moze za wczesnie na cokolwiek ale bede spokojniejsza jak sie dowiem co i jak 🙂Gosiu a kiedy Ty chcesz sie wybrac???123???Ty juz tez byłas czy narazie sam test???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no dziewczynki ze mna wszystko ok badanie ginekologiczne niestwierdził ciazy ale to dlatego ze jak jestem to 2 2i pól tyg ciezko stwierdzic 😞za sztbko....nastepna wizyta 25lutego razem z usg...chyba zrobie se w miedzy czasie ta beta ??jak myslicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny, czasami zaglądam na inne wątki niż swój, więc jeżeli nie macie nic przeciwko to napiszę co nieco 🙂

Emsi, jak wcześniej pisałam zrobiłam beta hcg prywatnie w 6 tc i wynik potwierdził się 🙂 więc polecam zrobić, jeżeli ma się taką możliwość.

No i Wam wszystkim życzę pozytywnych testów i pomyślnych potwierdzeń u lekarzy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anulko zrobie bo tu na brzuszku jak sie logowałam to wyszło mi ze niby w 5tyg jestem ale to nieprawda praktycznie obliczałam sobie termin na necie i według ostatniej miesiaczki jestem 2tyg lub 3cim a ostatnia miesiaczke miałam 3stycznia ..czyli tak jak powiedziała lekarz jest za wczesnie na cokolwiek zeby stwierdzic dlatego za 3tyg smigam do niego 🙂a musze Wam powiedziec ze jestem bardzo zadowolona z wizyty lekarz starszy pan z siwym wąsem he he ale naprawde bardzo sympatyczny i siedziałam u niego prawie 40min...jednak mam juz porównanie co do kobiet ginekolozek....ale sie rozpisałam ...dziewczyny co jest nie spac tylko mi tu pisac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Gosiu widze ze mamy te same fermony ha ha 🙂tak jak widze w twoim niku tez tego dnia straciłas synka 😞bardzo mi przykro ja tez poroniłam ale bardzo dawno temu niebyło mozliwosci pochówku....narazie czuje sie jak Marysia na wczasach i puki co podchodze do tego na luzie bo po co sie stresowac na zapas no nie 🙂bedzie oki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no przykro mi ale wiedz ze zdaje sobie sprawe co przezyłas i przezywasz.....niech Naszym Aniołka bedzie cudownie w niebie.....ja tez synka w 21tyg ciazy ale 10lat temu teraz musimy byc silne i wspierac sie i napewno jakos dotrwamy Gosiu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU2301 GRUDNIÓWECZKI TRZYMAJĄ KCIUKI ZA CIEBIE I WIERZYMY ŻE TYM RAZEM WSZYSTKO BĘDZIE W PORZĄDKU 🙂 ZA RESZTĘ DZIEWCZYN TEŻ TRZYMAMY KCIUKI 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja sie wybieram do lekarza w przyszłą środe 🙂 ale to tylko po to żeby mi przepisał luteinke albo nawet coś mocniejszego 🙂 bo mimo tego że on jeszcze nic nie wykryje to jestem po pierwszym poronieniu i nie chciałabym tego drugi raz przerabiać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
123 ja tez brałam Luteine i Dufaston...teraz po wczorajszym badaniu kazał mi tylko folik brac zobaczymy co powie za 3tyg 🙂narazie czuje sie ok...troche mnir mdli i piersi pobolewaja ale tak normalnie jak przed okresem..brzuch tez ale to normalne macica se rozszeza .Agnieszko dziekujemy za wsparcie i zapraszamy 🙂Sliczny maluszek...karmisz piersia??Gosiu jak Twoje samopoczucie???a gdzie reszta mamusiek wydawało mi sie ze jest nas tu wiecej??a jak narazie to jestesmy aktywne tylko ja Gosia i 123 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny u mnie ok ale trochę mnie dzisiaj w sklepie zemdliło. Ja cały czas biorę witaminy bo po porodzie strasznie mi włosy lecą ale już jest lepiej. Nie wiem czy odezwę się jeszcze dzisiaj bo mam mnóstwo spraw do załatwienia a jutro wracam do domu i będę dopiero wieczorem ale w niedzielę na pewno do Was zajrzę 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goosiu bedziemy czekac niecierpliwie 🙂 🙂pozytywnych załatwiania spraw 🙂a co do włosów to ja mam do tej pory ten problem ale szarpnełam 60dyszek i zakupiłam sobie na wzmocnienie roeala u fryzjera i powiem ze pomaga 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...