Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja sobie tak postanowiłam że zrobie sobie drugi raz teścika dzisiaj 🙂 ajj ni jak sie mają te moje obietnice po obiecałam sobie że dopiero 17 zrobie pierwszy raz ale nie wytrzymałam :P
i na dobrą sprawe już drugi robie 🙂 tak dla pewności 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NO A KIEDY SIE WYBIERASZ DO LEKARZA???JA BIORE TYLKO FOLIK JEDNA DZIENNIE DZIS MNIE BOLI BRZUCH JAK NA OKRES I PIERSI TROCHE SWEDZAI TEZ POBOLEWAJA NA WIECZÓR BARDZIEJ...ZJADŁAM POMIDORÓWKE AZ DWA TALERZE HI HI,ALE JESC TO JA LUBIAŁAM ZAWSZE NAWET PRZED CIAZA 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem 🙂 skusiłam się żeby do Was zajrzeć ale spadam zaraz bo zmęczona jestem po podróży.Emsi jaki ładny wykresik 🙂 123 jak wyszedł 2 test to na pewno będzie dzidzia gratulacje a teraz zmykam spać bo oczy mi się zamykają spokojnej nocki 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczorja juz uciekałam bo balowałam na urodzinach 🙂 a co do pomidorówki to mmm też bym zjadła :d musze sie kiedyś za to zabrać 😁 a do gin na razie ide w środę ale tylko po tabletki 🙂 ale w sumie powiem mu już o co chodzi wiec pewnie sam mi powie kiedy mam przyjść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to juz Cie wzieło 123...ja tylko mdli mnie nic po zatym i sikaniem co chwile....ale tez własnie biegam co chwila na kibelek zobaczyc czy czasem to nie okres???jakie to czekanie okropne dzis 7 a ja dopiero na 25tego ide niewytrzymam i w tygodniu chyba pojde na te badanie beta jurcze tylko to kosztuje 37zł....ale wyniki mam odrazu w tym samym dniu po jakois 4 godzinach 🙂Gosiu miłego spacerku na cmentarz...tez mysle o Naszych Aniołkach.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja kiedyś też tak biegałam bo byłam świecie przekonana że mam okres a tu nic za pare godzin znowu biegłam a tu znowu nic 🙂 wtedy nie wymiotywałam wcale ale nie koniecznie dobrze sie to skończyło ... wiec wole juz te wymioty niż ze by było tak jak ostatnio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak nie morzemy myslec o czarnych scenariuszach.....wiara czyni cuda i musimy wierzyc ze wszystko sie uda 🙂 🙂tylko łatwo powiedziec ciezko zrobic...takie to juz w Nas hormony siedza 🙂 🙂 🙂a smiac mi sie chce ze ja napisałam ze zjadłam talerze ha ha nie ja zjadłam zupe w talerzach 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...