Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
podobno działają anty kolkowo :P ale nie pojmuje tego jak skoro wkłada sie tam malucha na raptem kilka minutek a skoro lubi się kąpać a większość maluchów to lubi to dlaczego mu ograniczać pole działania ani nóżkami nie pomacha sobie ani nic :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmm podobno one są dobre ale ja nie jestem święcie przekonana dlatego że jeszcze bardzo mało opinii słyszałam na ten temat bo mało osób tego używa być może rzeczywiście to lepsze niż wanienka bo jakby nie było to motorykę poprawia ale nie wiem ... zresztą jeszcze dużo czasu żeby to dokładnie przemyśleć ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tam bulu juz sie nieboje bo wiem co mnie czeka 🙂tylko zadna ciaza ciazy nie jest taka sama i porody tak samo...ale po to Nas Bozia stworzyła i musimy dac rade 🙂...no ja miałam naturalne porody...ale nigdy w wodzie...i ponoc dla kobiety jest relaksujace?? 🙂moze udałoby sie...musze poszukac szpitala i zebrac opinie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale sie ciesze znajomy z piekarni do mnie zadzwonił i ide na nocke do paczków..mniam mniam..na tłusty czwartek niedosc ze zarobie to jeszcze full paczków i faworków bede miec 🙂co roku zawsze tam pomagam ale w zeszłym nie było za ciekawie bo koło jego piekarni otworzyli hipermarket wiec spadły zarobki......no ale jednak w tym roku potrzebuje ale sie ciesze.....a co u Was Kobitki??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie to sie skojarzyło z brzuchem mamy 🙂i ze to do lat 3???jest to troche kosmiczne 🙂pączka mi sie chce pączka mi sie chce......ale najbardziej wiosny i tych swierzych warzywek i owoców i słoneczka chyba za duzo jak naraz ha ha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry i dziękuje 🙂 aleee sie dzisiaj źle czuje tak jakby pijana była ;/ a jak chce sie położyć to jest jeszcze gorzej ... a jak tam Wasze samopoczucie ?
do lekarza mam przyjsć 24 nawet mnie nie za bardzo nie zobaczył
i oczywiście mam kolejna luteine ale to dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria to juz po wizycie jestes???ja wczoraj w południe okropnie sie czułam koszmar normalnie...dzis wstałam z nowymi siłami ale tez niewiem czy dam rade w tej cukierni dzis na noc?jakby nie było to ide praktycznie na 12godzinpraca nie jest ciezka bo tylko układam pączki ale jednak jak sie zrobiłam taki spioch hmmm zobaczymy do 18stej...to ktora zamawia dzis Paczusie i faworki odemnie??? 🙂 🙂 🙂Gosiu ja chyba dzis zrobie jarzynowa zupke....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewczyny 🙂 Daria fajnie ze masz tą luteinkę zawsze będziesz spokojniejsza o dzidzię. Emilko dasz radę a przy okazji nakarmisz dzidzię pączkami 🙂 ja zamawiam ale z wysyłka do Wiednia odpowiada:laugh: żartuje tutaj się tak bardzo nie obchodzi tłustego czwartku ale żeby tradycji stało się za dość kupię pączusie jutro 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to Ty nie mieszkasz w Polsce Gosiu???no ale pAczki gdzies tam sa...w tej chwili to mogłabym góry przenosic ale nie mam ochoty przerabiac samopoczucia jakie miałam wczoraj popołudniu..pod wieczór...na sama mysl mi ble...ok musze porobic pranie sprzatnie i takie tam 🙂 🙂bede zagladac co czas.....miłego dnia fasokli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ 🙂

TAK SIĘ WTRYNIĘ ALE PISZECIE O PĄCZKACH WIĘC EMSI JA ZAMAWIAM, NA DOLNY ŚLĄSK PASUJE CI WYSŁAĆ :laugh: :laugh: :laugh: ADRES PRZEKAŻĘ E-MAILEM :P :P :laugh: :laugh: OCZYWIŚCIE ŻARTUJĘ 😁

GOSIU CO DO CÓRECZKI TO FAKT PRZYDAŁABY SIĘ BO O NIEJ BARDZO MARZE ALE JAK NA RAZIE TO MUSZĘ WYCHOWAĆ TEGO MAŁEGO URWISA :P

MOŻE ZA 2-3 LATA 😉

TOBIE ŻYCZĘ CÓRECZKI, BO KAMILKOWI PRZYDAŁABY SIĘ SIOSTRA 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

MIŁEGO DNIA 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Agnieszko zamówienie przyjete 🙂mysle ze dojda naczas 😲 😲 😲 😲 😲 😲 a co do Gosi to ja mam przeczucie ze bedzie miała parke ale w brzuszku 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...