Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nudy nudy nudy...synek marudzi corcia tez....bajki ogladaja ale i tak marudza..zaraz zrobie im kąpieli...i położe wczesniej spac???juz kichnełam 4razy czyzby mnie tez brało???
zaraz wracam zrobie sobie herbatki z cytrynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no a ja teraz moge posiedziec to wyscie uciekły 😞 😞Gosiu tylko sie nie przepracuj.....Daria ja wcinam własnie makrelke wedzona pychotka ja uwielbiam ryby 🙂no i jednak widze ze ty pierwsza bedziesz na usg ja zaraz dzien pózniej 🙂posiedze jeszcze ale jak Was juz nie bedzie to dobranoc Fasolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂 noo dobrze że sie odezwłaś bo sie martwiłyśmy 🙂
w planach ... hmmm od dawna miałam zaplnowany wieczór ze znajomymi ... w roli głównej miało być spagetti i dobre wino ... no i niestety co do wina to musze obejśc sie ze smakiem 😉
w ogóle mam tak straszną cere ... masakra ... już sama nie wiem czy to wina jakiś hormonów bo w sumie troche za wcześnie czy wina pogody ... ;/
a co do suwaczków to one są jakieś dziwne ja sie na męczyłam żeby ustawić tak żeby było dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny jestem jednak bo miałam jechać z mężem coś załatwić ale zaspałam i pojechał sam 🙂 a do pracy się dzisiaj nie wybieram bo trzeba trochę odpocząć idę na parę godzin w poniedziałek a teraz w weekend odpoczywam i mam wszystko w nosie:laugh: miłego dnia dziewczyny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mnie tez nic sie niechce ani sprzatac ani chodzic i chyba zaraz sie połoze moze przysne???wiecie wczoraj objadałam sie maklerka i mandarynkami popijajac mietowa herbata niezły mix co...ale za to dzis bebechy mnie bola 😞 do usłyszenia póżniej....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂 kijanka cały czas z wami 🙂 często was podglądam ale jakoś czas tak szybko ostatnio mija ze nawet nie mam czasu na kompie usiąść i coś napisać. Ale widzę że tu doświadczone mamusie, to ja tylko taka amatorka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...