Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to ja byłam też takim fajnym dzieckiem obżerałam siarkę z zapałek pamiętam do tej pory jak mama chowała po całym domu zapałki bo jak były na widoku to zostawały bez siarki:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: a że były to lata 80 i nic w sklepach nie było więc mama musiała chować niestety ale później mi przeszło:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A JA JUZ PO OBIADKU...DZIECI MIAŁY OCHOTKE NA ZAPIEKANKE Z ZIEMNIAKÓW ...WIEC ZROBIŁAM A CO TAM ZADNYCH HONOROWYCH GOSCI DZIS NIE MAM I NIE CHCIAŁAM WIDIWIAC
ZRESZTA U MNIE TO TEZ DZIEN PODOBNY DO KAZDEGO I NIESZALEJE ZA TO MOJA BABCIA JAK MIAŁA SIEŁY TO TRADYCJ U NIEJ OBIAD NIEDZIELNY Z DWUCH DAN I DESER DO TEGO 🙂BRAKUJE MI TYCH OBIADKÓW........A JA DZIS WYRODNA MATKA ZJADŁAM DZIECIOM NAWET NIEWIEM KIEDY MANDARYNKI.....TAK SE LEZAŁY I MNIE SKUSIŁO.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
smacznego 123 🙂 🙂a ja teraz chwila spokoju dzieci po kolacji dobranocce i kapia sie 🙂cos mnie brzusio pobolewa...normalnie jak na okres dziwnie sie czuje?jutro biegne z synkiem do lekarza bo go przewiało i ma całe zatoki łzawi i katar..a juz myslałam ze od swiat bedzie ładnie do szkoły chodził...15mamy ferie...a tu znowu jakies chorubsko ach....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nam Marcówkom też się tak wydawało na początku a tu już tak bliziutko:P Leci to tak szybko że ani się nie obejrzycie a zostaniecie Mamusiami 🙂 Pamiętam jak mi się wydawało że to tak dłuuuugo, że ani brzuszka nie widać ani ruchów nie czuję i tylko rzygam jak kot:P No proszę a teraz co brzusio ogrooomny, kopniaki takie że aż bolą no i już dawno nie wymiotuję:P

Będę do Was zaglądać bo to fajnie tak sobie powspominać początki, zwłaszcza jak już mój Nikoś będzie przy mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja mam za to wrażenie że chciałabym żeby to jak najszybciej przeleciało i mieć takie maleństwo już przy sobie 🙂 ale może to tylko teraz mi sie tak wydaje ... i może to też z racji tego że jestem pełna obaw aby sie nie skończyło tak jak za pierwszym razem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zauważyłam Twój suwaczek, bardzo mi przykro 😞 Rozumiem Twoje obawy choć nie przeżyłam czegoś takiego. Ja też chciałam żeby jak najszybciej przeleciało a teraz to mam mieszane uczucia, bo z jednej strony najbardziej na świecie pragnę żeby Nikoś był już z nami, a z drugiej strony im bliżej porodu tym bardziej się boję:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj z tą paniką to masz 100% racji:P Jakbyś widziała co się dzieje czasem na naszym marcowym forum, albo ciągle narzekamy że coś boli, że ciężko i w ogóle albo panikujemy przed porodem:P Zwłaszcza że lutowe zaczęły rodzić więc My jesteśmy następne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi no domyślam sie i myśle ze troche minie ale że tutaj bedzie tak samo :P ja jestem jeszcze na etapie że na siłe sie doszukuje czy mnie cos nie boli czy nie jest mi przypadkiem niedobrze hahahah czasem sie sama siebie boje ... że oszaleje czy coś haha :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Każda się boi porodu ale jak ju będziecie przed terminem albo nawet po to bedziecie myślały żeby już było po a nie o bólu-ja przynajmneij chciałam już urodzić i zobaczyc i przytulić dzidziusia o bólu nie myślałam:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziecko na pewno wynagrodzi nam calutki ból 🙂 Maiha Ty to możesz potwierdzić 🙂

123 żebyś widziała mnie na początku ciąży, miałam wrażenie że nagle wszystko mi dolega:laugh: Dobrze że mogę się teraz z tego śmiać i wiem że przesadzałam:P

Zmykam do łóżeczka, może uda mi się przespać choć trochę tej nocy 🤢 Dobranoc, życzę braku porannych wymiotów:P 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku to Mamusie październikowe już są 🤪 witam Was Kochane! Pamiętam jak sama zaczynałam pisać na forum i nie mogłam się doczekać pierwszych kopniaków,każdego USG czy wsio dobrze z Maludą a teraz to czekam na poród 😉 mój pierwszy poród i troche się boje ale chyba jak każda z nas 😉 O ciąży dowiedziałam się w 6 tygodniu chociaż już wcześniej snułam jakieś domysły ale pierwszy test nic i po dwóch tygodniach zrobiłam drugi a tam dwie kreski 🤪 matko jak się wtedy bałam i biłam z myślami że znów mogę stracić maleństwo tak jak wcześniej ale wymioty tak mną zawładnęły że tygodnie przeleciały jak burza 🙂 Może Wam będzie ciężko uwierzyć ale czas szybko leci...naprawdę 😉 Życzę wytrwałości Mamuśki i szczęśliwych rozwiązań.Czasem tu do Was zaglądnę zobaczyć co słychać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...