Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Agula0183 napisał(a):
Dziewczyny słyszałam od wielu mam, które już urodziły, że jak do glukozy wyciśnie sie cytrynę to da się wypić bez żadnych komplikacji 🤪 tak więc idąc na badanie nie zapomnijcie o cytrynce.. 🙂


u mnie nie wolno ostatnio byłam w laboratorium to dziewczyna piła i pielęgniarki nad nia stały więc cytrynki nie da się przemycić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia zrobisz jak uważasz, ale z opowiadań wiem że wypić taki ulepek na czczo to nie takie proste. Ja wam tylko chciałam pomóc, bo wiem, że można dodawac cytrynę do glukozy i nie trzeba się męćzyć.
Moja koleżanka niestety zwymiotowała za pierwszym razem i musiała iść jeszcze raz. Ale wtedy miala już ze sobą cytrynę i było już ok.
Także wola wasza..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kobietki a ja nadrobilam 😉 oj żeście zapisaly;p artus zobaczysz lekarz wszystko ładnie ci powie ze dzidza rozwija sie prawidlowo tak jak u Gosi maluszek tez zdrowy i ze nie ma sie czego bac 🙂 i co do porodu to tak sie zastanawiam gdzie rodzic czy u mnie w Słubicach czy tu w Gorzowie, w słubicach lepszy standard i niby opieka ale w Gorzowie blizej ajaj zamieszanie 🙃 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus ja tez wcinam winogronka non stop i tez słyszałam ze niby nie mozna ale lekarze pierwsze slysza zeby nie wolono bylo tym bardziej skoro to owoce czy warzywa.. nie wiem kto to wymyslil ale to bzdura oczywiscie wazne tylko zeby owocki czy ważywa przed sporzyciem dobrze umyc bo wiadomo rozne bakterie na nich siedzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...