Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
FAJNIE SŁYSZEC TAKIE DOBRE WIESCI CHYBA DZIEWCZYNY NAD NAMI ZASWIECIŁO SŁONECZKO SZCZESCIA 🙂DZIS WIZYTA GOSI JUTRO DARIO TWOJA SUPER....JAKOS MNIE NA MIŁOSCI ZEBRAŁO NATCHNIENIE HORMONÓW SZCZESCIA 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dziękuje 🙂 hmm nie wiem jak to bedzie bo on jest w szpitalu tam gdzie ja mam lekarza w sumie chciałam zeby jutro ze mna poszedl ale to raczej nie da rady bo ja mam lekarza na 9.40 wiec wiadomo ze jeszcze on tak wczesnie na pewno nie wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jest dzień wypisu wiec niestety bedzie musia te papaierki wszystkie pozałatwiac a chce to oczywiscie zrobic jak najwczesniej zeby już jak najszybciej byc w domu .. kurcze ja chyba musze z falvitu zrezygnowac ;/ nie wiem czy sobie sama to wmawiam ale mam takie wrazenie ze na kazdym razem jak go wezme to po jakis 15 minutach jest bieg do ubikacji ... i w ogóle takie mam uczucie jakby cały czas sie dlawila i mam taki ziolowy posmaka ... kurcze msuze jutro zapytac ... ;/ bo teraz tez wlasnie wzielam i zaraz byla reakcja zwrotna ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze musze go na chwile odstawic i zobacze czy tez tak bedize sie działo czy nie .. w ogole tez sie zastanawiam bo ja biore i go i kwas foliowy a dzienna dawka powinna byc 0.4 no ale w tym falvicie tez jest 0.2 czyli to juz w sumie daje 0.6 no ale w reakcjach ubocznych kwasu foliwoego nie pisze ze nadmiar powoduje jakies wymioty kurcze nie wiem musze jutro zapytac bo teraz to juz wlasne filozofie ukladam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
AGA A CO SIE TAM DZIEJE Z FREDECZKA???CZYZBY TEZ MA OBAWY ZE JEST W CIAZY??I CHYBA W JEJ ZWIAZKU COS NIEZACIEKAWIE??OJEJ OBY WYSZŁO WSZYSTKO PO JEJ MYSLI.....GOSIA NIE STRESOWAC JA ZARAZ WYMYSLE NAM TABELKE ROZKŁADU CIAZY WSZYSTKO NA NIE HI HI HI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o z mojego sprzątania nici bo już 11.30 ale cieszę się bo wolę ten czas spędzic z Wami 😉 za chwilę będę uciekac bo musze pozmywac obiad ugotowac i się odchwaścic:laugh: :laugh: :laugh: a później zrobic jakiś make up(od nie pamiętam kiedy 🙂 )i zbierac sie do gina.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TY PEWNIE MÓWISZ PO NIEMIECKU A JA JAK RAZ BYŁAM W AUSTRII I DOSTAŁAM ZAPALENIA JAJNIKÓW WIĘC TEŻ SIĘ WYBRAŁAM DO GINA W MIEJSCOWOŚCI HALL ALE JA NIEMIECKIEGO NI W ZĄB A NIE MIAŁAM TŁUMACZA ŻADNEGO ZE SOBĄ I WIEŹ SIĘ DOGADAJ 🙂 PO 2 MIESIĄCACH DOWIEDZIAŁAM SIĘ ŻE JESTEM W CIĄŻY Z KAMILKIEM :laugh: :laugh: I NA TYM ZAKOŃCZYŁAM KARIERĄ W AUSTRII :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
OJEJ 6TO PRZYKRE 😞ALE WIERZE ZE DA RADE MA DLA KOGO ZYC JEST MŁODZIUTKA I JESZCZE SZCZESCIE SIE USMIECHNIE DO NIEJ 🙂TEGO JEJ ZYCZE...NO TO FAKTYCZNIE ZE ZNAJOMOSCIA JEZYKA LIPA JAK WŁASNIE IDZIESZ DO LEKARZA JA TO BYM SIE NAWET PO CHINSKU NIEDOGADAŁA HI HI DOBRZE GOSIU ZE MASZ Z KIM PUJSC BY TŁUMACZYŁ 🙂 🙂A DARIA W KIBELKU???? 🙂JA TEZ SIE BOJE BO JESZCZE NIEROBIŁAM ZADNYCH BADAN TERAZ W CZWARTEK MUSZE DO GINA OPO KARTE CIAZY I BADANIA...A NIGDY NIE MAM DOBRYCH WYNIKÓW ECH...A CISNIENIE JAKIE MACIE??BO JA OSTATNIO MIAŁAM 170 NA 40 I PO 20MIN 170 NA 30....CHYBA W MIARE JAK NIC NIE MÓWIŁ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o kurcze teraz tak patrze co piszeszcie a to rzeczywiście bardzo młodziutka dziewczyna ... nie nie juz nie jestem juz mi przeszło to był taki jednorazowy bieg 🙂 szczerze ja nawet nie mierze ciśnienia juz nie pamietam kiedy miałam mierzone ... zresztą ja i tak mam bardzo wysokie z racji tego że mam strasze migreny ... kurde Gosiu mogłabyś juz przyjsc od tego lekarza bo sie nie cierpliwie a gdzie tam 16 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK BARDZO PRZYKRE 😞 JA TEŻ WIERZĘ ŻE DA SOBIE RADĘ BO JAK BY NIE PATRZEĆ JEST MŁODA TAK JAK MÓWISZ EMILKO A PO DRUGIE JAK TO SIĘ MÓWI TO TAKIEGO KWIATA PÓŁ ŚWIATA PRAWDA 😉

GOSIU U MNIE NIEMIECKI TO BYŁ TAKI KALI JEŚĆ KALI PIĆ A TERAZ TO TYLKO DZIEŃ DOBRY I DZIĘKUJĘ PAMIĘTAM , NO MOŻE PARĘ JESZCZE SŁÓWEK ALE DUŻO JUŻ POZAPOMINAŁAM 🙂 🙂 JA BARDZO MIŁO WSPOMINAM POBYT W AUSTRII CHOĆ PRACA BYŁA CIĘŻKA A PRACOWAŁAM U BAUERA W FIRMIE ZWANEJ SCHOTTHOF 🙂 ŚRODEK ALP 🙂 ZIMA PIĘKNA JEST W GÓRACH 🙂 JA PRZEBYWAŁAM W MIEJSCOWOŚCI THAUR 6 KM OD INNSBRUCKA 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus pozazdroscic 🙂ja nigdy nie byłam za granica....nawet w górach naszych tez nie....no ale wszystko przed nami teraz kuzynka zaprasza mnie do Angli ale ja nie wsiade do samolotu chyba ze mnie uspia na ten czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agus pozazdroscic 🙂ja nigdy nie byłam za granica....nawet w górach naszych tez nie....no ale wszystko przed nami teraz kuzynka zaprasza mnie do Angli ale ja nie wsiade do samolotu chyba ze mnie uspia na ten czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...