Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
NO TO MASZ OKLASKA KOCHANA ZA TO ZE TAKA DZIELNA JESTES 🙂 🙂I MILIONY CAŁUSÓW OD MOICH DZIECI 🙂JA TU TAK KRZYKNEŁAM ZE MYSLAŁY ZE COS MI SIE STAŁO......GRR MUSZE UWAZAC NA EMOCJE...ALE ROZBROIŁAS MNIE NAPRAWDE GOSIU...JESTEM SZCZESLIWA ZE TY JESTES SZCZESLIWA 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A TEM ELEVIT TO JAKIES TAM W KRAJU TABLETKI CZY W POLSCE TEZ MOZNA TAKIE ZAKUPIC??BO JA TYLKO FOLIK NARAZIE I MAGNEZ BIORE ALE Z TYM FALVIT TO TEZ NIEWIEM CZY BEDE JE TRAWIC??WIEC TAK PYTAM Z CIEKAWOSCI 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej...ja już po lekarzu...nie zrobili mi fotki USG ale widziałam moją kruszynkę 🙂)) Mój Aniołek jest cały i zdrowy. Poród mam na 13 wyznaczony... hihi ale miałam banie z dzisiejszego USG myślałam, że będzie mi przez brzuch to robić...a tu nagle niespodzianka: " 😜roszę rozszerzyć nogi." patrze a to urządzenie wygląda dokładnie jak penis XD miałam potem ubaw, bo mój chłopak był trochę zazdrosny 🙂))))))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu a jak sie nazywa ten nowy lekarz i gdzie przyjmuje?Ja do Miechowieckiego chyba już nie pójde i szukam nowego gina bo musze założyc spirale.

no i serdecznie gratuluje jeszcze raz! bardzo sie ciesze, że wszystko jest ok!
buzka od nas 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
RUDOLF CZERWONO NOSY HI HI ALE FAJNIE ZE JEST WPORZADKU GRUNT TO MIEC DOBREGO LEKARZA KTÓRY DOBRZE POPROWADZI CIAZE...A CO DO GLUKOZY TO WIEM ZE PIJE SIE ALE TROSZKE POZNIEJ A TERAZ BIORA JA Z KRWII DOBRZE MÓWIE CZY SIE MYLE??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOSIU JAK JA SIĘ CIESZE ŻE WSZYSTKO JEST U CIEBIE I Z TWOJĄ FASOLKĄ W PORZĄDKU 🤪 🤪 🤪

WIERZĘ ŻE TERAZ BĘDZIESZ SIĘ CIESZYĆ SWOIM SKARBEM W BRZUSZKU DO SAMEGO KOŃCA A POTEM JAK JUŻ BĘDZIE NA ŚWIECIE 🙂

TO ŻE JESTEŚ PAŹDZIERNIKOWA, TERMIN MASZ NA WRZEŚNIA TO I TAK BĘDZIESZ NASZĄ KOCHANĄ GRUDNIÓWECZKĄ 😘 😘 😘

EMILKO TY RÓWNIEŻ 😘 😘 😘 ZAZDROSZCZĘ WAM TYCH FASOLEK :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
NO AGA BARTOSZ I KAMILEK Z CHECIA POCZEKAJA I DOCZEKAJA SIE SIOSTRZYCZKI 🙂 🙂ROK PO ROKU TEZ FAJNIE JEST MIEC DZIECI 🙂 🙂O ILE CZUJESZ SIE NA SIŁACH TO TAK ZA 3MIECHY ZACZNIJ DZIAŁAC 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EMILKO TAK TAK CÓRECZKA JEST W PLANACH ALE TO NIE TERAZ ANI ZA ROK BO NAJPIERW MUSZĘ DOMEK SKOŃCZYĆ 🙂 TOMEK MÓWI ŻE RACZEJ JUŻ NIE CHCE ALE JA JESZCZE GO PRZEKONAM 🙂

MONIKO NIE OBEJRZYSZ SIĘ A BĘDZIESZ MIAŁA SWOJĄ DZIDZIĘ PRZY SOBIE 🙂

JEJKU GOSIU JA TAK SIĘ CIESZĘ TWOIM SZCZĘŚCIEM ŻE UŚMIECH Z GĘBY MI NIE SCHODZI NAWET JAK MĄŻ NA MNIE KRZYWO PATRZY :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...