Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
wiesz Martusiu,zawsze mam łzy w oczach jak jest dzien Matki.Zresztą oboje potrafia zrobić mi niespodzianke od czasu do czasu.Rok temu na Zajączka dostalam od nich mikrofalowke,a dwa lata temu zafundowali nowe podlogi.Od jakiegoś czasu sama ich wychowywalam.Teraz mam nową bratnią dusze i nowe życie we mnie jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem dumna ze swoich dzieci i Wam laseczki też życze tak poukladanych pociech,ale w duzej mierze zalezy to od nas.Zawsze bylam Matką Polka ale jak przyszedl czas to pozwoliłam im dorośleć(choć bylo mi cięzko rozstać sie z macierzyństwem i pewni dla tego Bozia dala mi jeszcze dziecko 🙂

Esterciu,Witam Cie daaawwwwno na Ciebie nie trafila,Tobie tez oklaska,a dziweczynom pożniej ,bo juz sie zaopatrzyly 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no mnie glowa boli czesto gesto wiec wspolczuje bo to okropniasty bol ale ja chyba za duzo spie i dlatego no a tez pogoda robi swoje ale od jutra bede sie zajmowala Marcelkiem to jak sie zrobi ladnie bedziemy chodzic na spacerki na plac zabaw i bedzie ok :0 o ile maly zaaakceptuje ciotke marte 8 godzin dziennie heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Esterciu,sprobuj na ten żołądek Activie albo Actimel.Ostatnio ciągle narzekalam na zgage i mialam ciągle napięty brzusio,molo jadlam,bo nie mialam gdzie tego wepchnąc.okazalo sie,ze mialam problemy z wyprożnianiem(choc tak nie myslalam).Wzielam ACTIVIE i problemy zniknęly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...