Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ee mi sie tam nic nie dzieje mi sie chce blleee jak sie za bardzo objem 😆 odpukac ale ciaze znosze calkiem spoko gdyby nie bole glowy i brzuszka ktory rsnie to bym nie wiedzila ze jestem w ciazy 🙂
Ja sie niedawno objadlam surowym kalafiorem heheh aaa i dzidzia dzis do mnie pukala chyba z 10 razy tak co chwile a potem przestala chyba poszla nyny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A co do jedzenia... Ja to jem wszystko 🙂 Każdy rodzaj warzyw i owoców... Apetytu na witaminki mi nie brak 😜 Zresztą jak na całą resztę 😉 I uwielbiam wszystko co zielone... Natki duuużżżżoooo duuuużżżżoooo...
Ale najbardziej... To słodycze Lubię 🤪 (cichutko) 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi dziurawiła palucha w środe...i wszystko ok 🙂 Ale... Bolało... 😮 Tzn. troszkę... żeby nie było że straszę 😉 Zresztą dwupaczki... poród przed nami co się będziemy igły bały 😉 Mortishia a co to za krzywa...??? 😮 Ja nie wiem... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale nie wiem czy napewno zeby nie bylo ze was strasze tak przynajmniej kolezance lekarz zalecil zeby nie jadlaod 18 ale podejrzewam ze jak lekka kolacje zjemy to nie bedzie strasznie zle 😉 a rano isc gdzies na czczo jest naprawde nieciekawie. Ja ostatnie badania pojechalam zrobic o 7 rano i jak wracalam po 9 to musiala wjsc do sklepu po kolaczyka ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To Marta musimy im pomysł podrzucić... 😉 Taki mały biznesik się rozkręci i dwupaczki chętniej się będą kulały na te badania 😉 😉 😉
A tak poważnie... To jak już będę szła to w torbie chyba 2śniadania schowam... Żeby mieć przy sobie prowiant jakbym miała tam paść... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...