Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu tak sie ciesze 🙂powiedz którym poczułas ruchy małego??bo ja w 16tyg a teraz tak mnie bombarduje wogóle spac nie moge a mały od 5tyg jest ułozony główkowo i mam krótka szyjke macicy takze musze sie pilnowac bo po tych moich problemach juz zapowiedzieli ze moge urodzic we wrzesniu 😞ale jestem dobrej mysli od samego poczatku i staram sie nieprzejmowac co gadaja lekarze ufam swojej intuicji i wiem ze bedzie si 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mniam Marto batonik orzechowy musze zaraz poszperać po szafkach co tam mam ciekawego 😜 Emilko ja pierwsze delikatne ruchy tez poczułam w 16 tygodniu a teraz mały raz kopie cały dzien a później cisza 🙂 No pilnuj sie Emilko bo z szyjka nie ma zartów u mnie sprawdzali to w środę i wszystko pozamykane na szczęście bo ja na leżenie sobie za bardzo pozwolić nie moge bo nie bedzie maił kto Kamilka do szkoły wozić 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam ciśnienie dobre a glukoze kazali mi zrobic w 28 tygodniu między 12 a 17 lipca a hemoglobinę nie wiem jaką mam ale chyba dobrą bo żadna recepta na razie ze szpitala nie przyszła 😁 ale podejrzewam że teraz 21 mój gin tez mi da skierowanie na krew no ale zobaczymy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja mam na kazdej wizycie 130/80 wiec chyba nie jest tak zle??zreszta przed kazda wizyta jestem zestresowana wiec moze dlatego takie wychodzi bo jak dotat to pogoda mi słuzy i dobrze sie czuje 🙂 🙂troche przerazaja mnie te upały jak to zniesiemyGOsia Ty byłas juz Polsce???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta ja mam cały czas taki puls najbardziej widoczny jest jak siedze spokojnie 🙂a mały faluje mi w brzuszku jeszcze tak długo nie siedział przy kompie hi hi bombarduje mnie az zaraz dostane czkawki bo wsuwam kanapki hi hi 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie jest zle jest ok a stres tak jak piszesz robi dodatkowo swoje 🙂ja tez zawszemam stresa jak przed jakims egzaminem 🙂 Upaly sa straszne i naprwad trzeba na siebie uwazac u nas na szczscie wczoraj wieczorem sie rozlalo i buirza przeszla wiec dzis juz ta temp jest pare stopni nizsza ale czuje ze to tylko na chwile i od pon znow nam dopierniczy sloneczko ;;;U mnie wczoraj na balkonie po poludniu bylo 40 st a dodam ze slonce nie swieci nam bezposrednio na termometr uhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu miłego pluskania 🙂Marto Martusia ma sie dobrze 21czerwca idziemy na kontrol do chirurga narazie jestesmy na leczeniu kontaktowymcały czas na plastrach co dobe zmienimy..nabrzuszku goi sie dobrze ale na nózce troche gorzej bo mała jest bardzo aktywna i ruchliwa wiec to dlatego tak sie dzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEJ EMILKO JAK MIŁO ŻE WRÓCIŁAŚ 🙂 🙂 🙂

NAJWAŻNIEJSZE ŻE MARTUSIA JEST ZDROWA I WSZYSTKO POWOLUTKU WRÓCI DO NORMY 🙂 🙂 🙂

U MNIE SŁONECZKO ŚWIECI ALE NIE JEST GORĄCO I DOBRZE 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no szczescie w nieszczesciu :0 dziekowac bogu ze na tym sie konczylo piszesz ze mala jest ruchliwa wiec napewno to twarda kobitka i nozka tez sie ladnie zagoi trzymam kciuki za nia 🙂))a teraz naprawde ide sobie zrobic sniadanie bo moje dzidzi juz szaleje przez to burczenie w brzuszku hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...