Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no to najlepsiejszego 🙂 poswietuj i za nas troszke hihi ja swoje 23 bede swietowac juz po urodzeniu dzidzi 🙂 i tak sie skałada ze moj ma urodzinki 6 pazdziernika dzidzia się urodzi 22-23 pażdziernik a ja poswietuje 7 listopada swoje urodzinki hihi i moj i ja bedziemy mieli prezent hihi on spozniony a ja prawie na urodzinki hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się Jula tylko mówi;p bo ja jak już mogłam się napić po urodzeniu Kuby to... miałam jakieś opory.. chyba się boję, że łeb już nie taki mocny będzie;p;p

p.s. Mateuszek właśnie mnie w podbrzuszu szturcha;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dwupaczki... 😘
No wiem, wiem, przepraszam... Powinnam napisać... 😞 Ale zostawiłam Laptopa mężowi jak jechałam na ten urlop, a w Pl. nie mam neta :/ Zresztą nawet czasu nie było... Jechałam na 6dni... z tego 3spędziłam w szpitalu... :/ więc same widzicie... w 3dni na prawdę ciężko odwiedzić wszystkich i wszystko załatwić... 🤢
Teraz też z czasem ciężko... Nowe mieszkanko mamy 🤪 Więc wiecie co mnie czeka...
Dużoooo tu roboty... Mi się chyba włączył syndrom budowy gniazda 🙂 bo już wariuje...
Chciałbym mieć wszystko gotowe i zrobione a to tak ciężko idzie... 😞
Ale mamy czas... 😉 Buziaki
I WSTAWAĆ SZKODA DNIA !!! 😎 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samopoczucie takie w miarę, ale już mnie zgred z rana wkurzył. Dzwoni przed chwilą i tak formalnie ze mną rozmawiał że niech go coś szczeli ;/ Ostatnio jak się cieszył bo poczuł ruchy Dzidzi, ale czuje je zaraz pod pepkiem czy to możliwe żeby Bobo miał główkę już na dole??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...