Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
powiem ci tak
jak leze i on nie dotyka brzuszka to widac jak dzidzia kopie brzusia bo brzusio tak sie jakby unosi w tym miejscu ale jak raczke przylozy to ucieka hihi,
choc ostatnio, coraz cześciej udaje mu sie poczuc jak go maluszek kopnie a cieszy się wtedy jak oszlały.. i sam mowi kiedy kopniak byl ja tylko potwierdzam a mnie się to tak podoba bo i mowi wtedy do brzuszka teskty typu: "hallo", "puk puk" "jestes tam spryciuszku" i tak milo na serduszku sie robi 🙂 fajne to jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Kris ostatnio poczuł i patrzy się tak na mnie ja cichooo a on "o kopnal" i zblizył się do brzuszka i mówi "kocham cie skarby moje" też uwielbiam takie chwile i one bardzo zbliżają bo widzę że coraz bardziej to przeżywa że już nie jest tak bezobjawowo ta ciąża tylko widać że tam ktoś jest 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi bo to nasze male uparciuszki 🙂 moj wtedy mowil ze on sie tak nie bawi bo to maly oszuscik i mamusie to kopnie ale tatusia kopnąc to juz nie chce 😁
i masz racje Marto wtedy do faceta chyba cos dociera ze tam jest nowe zycie i pewna częsc jego i calkiem inaczej juz sie zachowuje w stosunku do brzuszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka moja ma termin na wrzesień to mówi że jak się z mężem pokłóciła a mała tak ostro kopała to zbliżyła się do jego pleców i go mała skopała aż miło 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi dobre
a u mnie raz zdarzył sie taki fajny momęcik
wstałam siusiu i moj akurat do pracy sie szykował i tak pozniej leze i mowie ze dzidzia ciage tam buszuje to podszedl pogłaskał powiedział ze ma mamusi dac jeszcze pospac i standardowo do mnie buziak i milego dnia i wtedy tez ucałował brzuszek i mowi i tobie tez milego dnia zycze...
no urocze to bylo bo az lezki mi sie w oczach pokazały ze jednak to malenstwo cos znaczy w jego zyciu tez bo wczesniej jakos nie okzaywał tego az tak dopuki nie zaczął czuc kopniaczków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek raz na jakiś czas mu się zdarzało przed kopniaczkami tak robić a na początku ciąży to na rękach mnie nosił dosłownie 🙃 Ale to już było i nie wróci więcej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marta chyba nie bo ja go czuje caly dzien dzisiaj i wiem ze on nierownomiernie stuka raz dwa trzy razy pod rzad potem np raz potem przerwa i tak nieststyematycznie a Konrad czuje jakby wlasnie bicie serca tylko na brzuchu a to moj puls ja mam tak ze jak palcem palca dotkne to czuje swoj puls jak wali i to mnie wkurza bo czuje mojego szkraba jak kopie a nie moge go poczuc pod reka bo jak tylko dotkne brzucha to czuje to walenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...