Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

ehhh. teściowa łazi po domu sprząta i jęczy..:/ dała by sobie siana 😞 ja nie zamierzam nic robić - padnięta jestem.. a wygląda na to, że wg niej powinnam ze szmatą chodzić non stop;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu ja tez sie zastanawiam ile ze mna wytrzyma tylko ze boje sie o Konrada ze jak my zaczniemy jechac z koksem to on bedzie miedzy mlotem a kowadlem i wies jak do tej pory nigdy sie z na nie scielam porzadnie wlasnie dlatego ze sie powstrzymywalam rtylko ze wczesniej nie bylam w ciazy i tak mi hormony nie szalaly i boje sie ze teraz juz nie bedzie mi tak latwo sie powstrzymac 😁 😁: 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIDZĘ ŻE I WY NARZEKACIE NA SWOJE TEŚCIOWE 😁 NO JA AKURAT SWOJĄ LUBIĘ 🙂 NASZE GRUDNIOWE MAMUSIE NAZYWAJĄ SWOJE TEŚCIOWE SMOCZYCAMI A ICH MIESZKANIA JAMAMI 😁 😁 😁 😁 😁

TO NAPISZĘ WAM KAWAŁ 😁 😁

ZIĘĆ WIDZI TEŚCIOWĄ ŻE ONA BIERZE ROWER I GDZIEŚ JEDZIE WIĘC JEJ SIĘ PYTA :
- MAMUSIA GDZIE JEDZIE???
TEŚCIOWA NA TO
-NA CMENTARZ!!!
A ZIĘĆ
-A KTO ROWER PRZYPROWADZI???? 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
ooo kolejna propozyszyn imionka ? 🙂

a pewnie i tak sie jeszcze zmieni no ale na dzień dzisiaejszy staneło na tym 🤨 zobaczycie jak kiedyś będziecie miały 2 dziecko i starsze też w wybieraniu imienia bedzie chciało mieć udział masakra poprostu 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, pamiętam jak się urodziła moja siostra (5 lat młodsza, 4 z kolei) to wszystkie chciałyśmy ją nazwać... Brooke 😁 ale się mama nie zgodziła;p została więc Monika;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...