Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
z tym akurat się zgodzę bo moj tez mowi ze da znac a nie daje,
szlag mnie wtedy trafia i odplacam się tym samym np nie odbieram jak juz dzwoni a jak odbiore to czuc tylko chłod emocjonalny z mojej strony,
zawsze jak sie kłócimy to mowie "droga wolna, drzwi otwarte, znajdz sobie taka co bedzie lepsza niz ja" cos w tym stylu i wtedy obrót o 180 stopni i juz całkiem inny chłopak i da znac i wogole,
ale nie polecam metody zbyt drastyczna i niektorzy moga wziac ja na serio trzasnac drzwiami i sie nie odezwac, wiem tez lubie balansowac na krawedzi ale wvten sposob wiem jak mu na mnie zalezy i nie zadreczam sie ze nie da znac bo juz sie nauczyl ze pol godziny spoznienia jeszce moze byc
musisz z nim o tym porozmawiac co jest wazniejsze niz glupie oddzwonienie, moze poprostu kasa mu sie na koncie skonczyła roze sa opcje wiadomo tez nie oddzisiaj ze faceci to wieksi sklerotycy niz my
wiec Martus główka do góry bo napewno bedzie dobrze, ja tez jak bylismy razem pol roku cz ye 6-7 miesiecy mialam identyczne zachowanie myslalam ze na kazdym kroku rozglada się za inna ale zobaczysz pozniej bedzie dobrze 🙂 troszke wiecej zaufania i mniej sie nakrecaj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"droga wolna, drzwi otwarte, znajdz sobie taka co bedzie lepsza niz ja"
Jula skądś to znam ja też zawsze tak mówię i wtedy mówi ale ja cię nigdy nie zostawię bo cię kocham. Ale wkurza mnie jego zachowanie i tyle nie popuszczę mu 😠 Jeszcze przyjdzie z bukietem róż. Już wczoraj mówi że musi zacząć chyba bukiety kupować na przeprosiny 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałam sobie taki rodzaj pamiętnika wszystko co mnie boli, chyba lepiej zwierzyć się kartce papieru niż znów mieć pretensje. Ale fakt przed sec zadzwonił, wytłumaczył że musiał z kolegą po pracy jeżdzić po klientach i że skończy o 21. ALe byłam twarda i bez zupelnych emocji z nim rozmawiałam, i stwierdziłąam że dziś się nie spotkamy a on stwierdził że jutro od razu pod pracę po niego przyjadę - ja mówię jak chcesz. bardzo chcekochanie więc chyba poskutkowała nasza metoda 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aj Gosiu powiem Ci ze cieszy mnie tylko to ze zobacze czy wszystko na 100% z dzidzą w porządku, u nas tez nigdzie w obrębie nie ma jedynie tu prywatnie, i strasznie dlugo trzeba czekac bo ja czekam od maja a wizyte mam umowioną dopiero na 29 czerwca na 16:25 no i tez kosztuje bo 180 zł samo i 200 z nagraną plytą
ale naprawde super sprawa, moja psiapsiula ta co w marcu tego roku rodziła byla na tym 3D i sie przekonałam do tego bo lekarz wszystko dokładnie okresla nawet narządy wewnętrzne, oby tylko moja dzidzia byla zdrówiutka a bede cała w skowronkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...