Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
przeszcześliwa to malo poweidziane hihi 😁 fakt ze on o 12 wyjezdza do pracy i jest dopiero po 23 ale to nie zmienia faktu ze sie ciesze jak glupia hehe no nic spadam posiedziec z tesciowa troszke heh 🙂 z miezenia cukru tez sie ciesze nie przekracza 137 ale i tak postaram sie spasc do 130 bo za duzo sobie pozwolilam chyba heh 😁 i bedzie dobrze
buziam was 😘 poglaskajcie ode mnie brzusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia2301 napisał(a):
Pilar89 napisał(a):
A ja robie dzisiaj kopytka, pierogi niestety za trudne dla mnie 🥴

ja ciasto miałam zamrożone to tylko posklejam a mój chłop znowu bez obiadu bedzie no ale cóz 🙃chciał to ma wojne 😁


i tak trzymać Gosia!

Ja po tych drażach to długo nic nie przełknę;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oglądałyście może ->
http://zalukaj.pl/zalukaj-film/7439/dzieciobojczynie_killing_girls_2009_.html
kuźwa brak mi słów ;/ teksty z serii on nie może mi pomóc jest za młody ma 17 lat a ja 15 ale jak uprawiali seks to jakoś o tym czasu myśleć nie mieli że za młodzi masakra 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria.. taka jest niestety rzeczywistość.. dziewczyny młode, głupie.. nie każda podejdzie do ciąży tak jak my tutaj.. Wiem, że to jest okropne i uważam to za straszną niesprawiedliwość (bo czemu chcą a nie mogą a drudzy nie dość, że mogą, nie dość że mają to jeszcze bestialsko pozbywają się) ale nic na to nie poradzisz.. ja już nawet w takie rzeczy nie zaglądam bo ryczeć się chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia właśnie postanawiam już nie jeść słodyczy.. i choćby się waliło i paliło;p przejadłam się tymi drażami 😞

Daria niestety nie ona jedna taka jest.. a najsmutniejsze, że to nie jest fikcja... nie ma się co rozczulać - najważniejsze, że my same wiemy co i jak się kiedy robi 😉

buuu.. ale mi brzuch urósł od tych draży;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam zdj mojego brzuchola z końca 8 m-ca z Kubem 😁

[URL=http://img401.imageshack.us/i/jjjwl.jpg/][IMG]http://a.imageshack.us/img401/9724/jjjwl.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...