Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

gosia2301 napisał(a):
co sie stało Gosiu 🤔 🤔 🤔 🤔


ehhh.. dzisiaj już lepiej. Ale szkoda nawet o wczoraj pisać.. w każdym razie z pomocą Grześka i Kuby mogę powiedzieć, że miałam fatalną noc. Nie będę Wam jęczeć bo nie ma sensu.. Mam tylko nadzieję, że teraz już będzie lepiej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdziele nie ma nikogo,a ja wreście chcialam do kogoś gębe otworzyć 🙂
Gośka wspolczuje Ci tej nocki.Bidulka,wiem co to kurde nieprzespane noce.Kubus jest jeszcze mały,a Ty oczekujesz drugiego maleństwa.Potrzebujesz odpoczynku,a maly zamienil pewnie noc na dzień.Tak bywa,a my mamy przetrwamy wszystko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maludko Kuba nie zamienił nocy na dzień.. jest po prostu przeziębiony, do tego jakaś biegunka mała się mu przyplątała. Zasnął po czopku przeciwbólowym (może go bolał brzuszek albo główka - jak to przy gorączce). Teraz pospaliśmy razem ponad 2 godz.. ale biedak wstał taki wymięty.. 😞 Jutro pojedziemy do lekarza.. strasznie mi go szkoda.. Alw mądrala mała pije baardzo dużo soczków (domowej roboty) więc liczę na to, że szybko mu przejdzie. No i grzecznie syropek pije 😉 A jak kichnie i mu smarki na wierzch wylecą do leci i woła "mamo" żeby mu zetrzeć 😉

A w ogóle to wiecie co brzuszek rano zrobił? Chciałam napisać tu posta a on mi go wkleił na zupełnie innym forum 😠 😠 😠

Maritko - a Ty jak się czujesz?? Dawno nie zaglądałaś..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Gosiu 🙂 nie przejmuj się, Kubuś szybko wyzdrowieje 🙂 teraz taka pogoda, zmienna strasznie i dużo ludzi choruje, a dzieciom zawsze łatwiej coś podłapać.. ja cały dzień zaglądałam na brzuszka, ale jakoś nie miałam humoru żeby coś napisać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A bo z mieszkaniem lipa cały czas.. Za każdym razem jak coś znajdziemy i zaczyna się układać, to i tak dupa z tego wychodzi na koniec.. Do końca lipca mieliśmy się stąd wyprowadzić, a najprawdopodobniej do września tu zostaniemy.. A ja już mam tak dość mieszkania tutaj, że siedze i płacze cały dzień.. 🥴 w dodatku póki tu jesteśmy nie moge nic załatwić, ani szpitala ani ubezpieczenia, ani za bardzo pokupować rzeczy dla małej bo nie miałabym co z nimi zrobic 😞 a czasu coraz mniej przecież..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tak w realu? Mieszkacie gdzieś niedaleko?? Fajnie tak.. szkoda, że ja mieszkam na takim zadupiu, że raczej mało prawdopodobne żebym spotkała na forum kogoś kto mieszka niedaleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobiszcze kochane 🙂 Alez sie wkurwilam, wrocilam kolo 15 od Marcela, zjedlismy z Konradem zupe i pojechalismy za wykladzina do pokoju malego no i w drodze powrotnej pojechalismy do carrefura na zakupy a tam jest kasa pierwszenstwa dla kobiet w ciazy wiec stoimy w kolejce dlugiej jak chuj i czekamy az nas ekspedientka zauwazy bo przeciez ta banda zwierzakow w kolejce sie nie domysli :/ no i nagle babeczka nas wola ze mamy podejsc a przed nami ludzie mieli juz wylozone zakupy i taki chuj stal przy kasie i ni cholery sie nie chce ruszyc wiec Konrad zostal z tylu z wozkeim a ja przeszlam miedzy tymi ludzmi i mowie do niego: "reazem z wozkami to my sie tu nie zmiescimy prosze pana" i ta ekspedientka mu mowi "musi pan wyjechac zeby ta pani mogla podjechac z wozkiem" a ten gnoj popatrzyl na mnie jak na debila i tak szarpnal tym swoim wozkiem ze prosto w brzuch zarobilam rogiem tej raczki 🤢myslalam ze go zajebie gnoja!!!! co za kurwa patafiany nie ludzie no i oczywiscie spojrzenia tych wscieklych bab(ktore nie pamietaja jak same chodzily z wielkimi bebolkami" ze szok normalnie ehhhh 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestety takie sa polskie realia kultura rynsztokowa kurwa jego mac sorki ze tak klne ale do teraz mnie trzepie normalnie chcialabym sobie juz dac spokoj z tymi sklepami, zakupami ale nie chcetak zwalac wszystkiego na Kondzia on tez haruje w pracy, przychodzi to jezdzimy i teraz ten pokoj wiec musze jakos zdzierzyc ta bande chamow :/ Ale dziwie sie tym babsztylom jakby zadna z nich nigdy w ciazy nie byla:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja dziś zmęczona z ogromnym bólem kręgosłupa i łydek usiadłam sobie w autobusie a jakaś babka z laską zaczęła mnie bić i ostro wyzywać mówiąc że młodsza powinnam jej miejsca udzielić...

POWIEM ŻE W AUTOBUSIE BYŁO DUŻO MIEJSC TYŁEM DO KIEROWCY TO TAM SOBIE USIĄŚĆ NIE MOGŁA ? Ja nie mogę bo mi w ciąży zaraz nie dobrze.

I co wy na to ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...