Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak,cukierek sie unormowala.Takieświństwa jak jadlam,to nie mial szans.Teraz juz prawie normalnie jem,cukier w normie ale musze male porcje i to kilka dziennie.Kiedyś bylam tak glodna,dopadlam do obiadu i nażaralam sie okropnie.Nie powiem jaki mialam cukier po godzinie,bo lekarka by mnie zabiłaaaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostra próbuje ululać Kubę.. masakra jakaś:/ cały czas rozpalony, cały czas płacze.. nie wiem co robić. Tylko jutra czekam, żeby do lekarza z nim pójść.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej brzucholki 🙂 Martucha gratuluje 30 tygodnia u mnie też wskoczył o matko jeszcze tylko 10 😮 😲 kiedy to zleciało 😮 Fionko moja kochana przerobiłam zdjecie ale franca nie chce sie na pocztę wysłać wiec chyba nic z tego nie będzie niestety a taki pięknie nam śpiewasz no ale będę próbować a nóż sie uda 😁 a teraz będę piła kawusie bo już czas ale kurcze mnie wkurzyli mieszkam na parterze i mam trawnik pod oknem który był ogrodzony siatką a dzisiaj to ściągają nawet okna w nocy nie otworze no normalnie szlag by ich trafił 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh.. ciepło się zrobiło więc wzięłam młodego na spacer. Ale wygląda jak mały trupek - blady, oczy podczerwienione, podkrążone... Ale już tak nie marudzi. Spał koło 3 godz - oczywiście ze mną bo inaczej nawet nie próbuje zasnąć..

A mi cierpną nogi 😞 mam takie wrażenie jakby mi ktoś krążenie w łydkach wyłączył..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Brzuchatki, cieżko z nami 😉
Ja mam od wczoraj ból w okolicy kości ogonowej, promieniujący przez pośladek aż do nogi 😞 nie dosyc że mam te bóle krzyżowe, to teraz jeszcze to 😮 najgorzej jest przy chodzeniu, schylaniu się 🤔
Ale musimy dać radę, dla naszych Skarbów prawda?? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...