Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej Brzunie:* jak tam? ja dzisiaj cały dzień jem 😞 wczoraj zaczęłam walczyć z cellulitem;p na razie kremy i te inne specyfiki ale pasuje się wziąć za siebie 😞 Boże.. jak ja przez ostatni tydz przytyłam 😞 mam doła..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Maludko 😉 😘 wiesz akurat ta opieka daje mi troche bo ucze sie cierpliwosci 😁 choc nie powiem czasem jest ciezko ale ogolnie Marcel jest bardzo fajnym trzylatkiem wiec jest git tylko to wracanie do domu gotowanie na szybko a potem jeszcze latanie po miescie i po sklepach jest troche meczoce ale coz jakos daje rade 😉))))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gosiu nie martw sie ja mam takie rozstepy na udach az krwiste ☺️ ale ciul z tym jakos sie tego pozbede kiedys i tak nie lubie spodniczek 😜
No mi tez specznial strasznie i czuje sile grawitacji jak probuje cwiczyc brzuszki heheeh i zauwazylam w wystawie sklepowej ze juz chodze jak kaczucha 😁 😁 😁 😁 a zawsze sie chichralam z babek w zaawansowanej ciazy ze tak smiesznie chodza teraz sama tak wlocze girkami 😁 😁 😁 smialam sie to teraz mam za swoje 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No nie?? 😁 😁 😁: gdzie to ponetne krecenie tylkiem rozmiarow w miare normalnych heheheh a teraz jakbym nim zakrecila to by mnie na druga strone ulicy wypierdzielilo 😁 😁 😁 😁
ALe Maritko kochana juz niedlugo i wiesz twrdym trzeba byc nie MIETKIM 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze ide wymierzyc jeszcze okno na firanki dla malego i i de spac mialam jeszcze pozdzierac tapete z moim ale nie dam juz rady dzisiaj jutro tez jest dzien 😉 spadam moje kochane brzuszatka 🙂 juto wpadam tu rano jak sie porzadnie wyspie i macie byc zwarte i gotowe do ploteczek bo jak nie to ja tez strzele focha, tupne noga a jak tupne to trzesienie ziemi az do was dojdze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maritko powiedział, że to fizjologiczny objaw powiekszającej sie macicy, ale dla pewności zrobił mi KTG czy skurczy nie mam. No i na szczescie nie mam. Ale często czuje własnie, jakby brzuch mi sie pompował i napinał, unosił do góry, niby bólu nie czuje, ale dyskomfort jest 😮 ale skoro jest wszystko dobrze, to najwazniejsze. Szyjka też była w porządku, także wyszlam od lekarza z zaleceniem, żeby unikać neta i nie czytać głupot 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...