Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no wlasnie to chyba na tej zasadzie dziala ze jak juz zaczynasz dzialac cos konkretnego w kierunku niedalekiej przyszlosci to staje sie jasne ze to juz zaraz 🙂 powiem ci ze to troche przerazajace ale jescze bardziej intrygujace i niesamowicte 🙂 ja jak narazie nie mam zadnych obaw, wiem ze bedzie cholernie napierdzielalo i ze moge sie dlugo meczyc ale jak sobie pomysle co bedzie potem to ten caly porod wydaje mi sie najmniej przerazajacy 😁 😁 No i dochodzi jeszcze kwestia wielkiej checi zobaczenia maluszka i zrzucenia z siebie tego "slodkiego balastu"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marto będzie dobrze szybko i mało boleśnie zobaczysz 😜 mnie tez kręgosłup tak napitala że masakra jakoś nie wyobrażam sobie wrzesnia i jeżdzenia 2 razy dziennie do szkoły z Kamilkiem 😮 no ale trudno najwyzej o 7 bede wychodziczeby na 8 się doczołgać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jestem;p i narzekam, że przyszłam a Wy się za pranie wzięłyście;p Na zakupkach byłam bo mi się brzuszek nie ładował więc wkurzyłam się i poszłam;p

A pranie.. o co ja bym dała, żebym mogła to wszystko w końcu wyprać.. Pieprzona pralka nie miała kiedy umrzeć.. Akurat jak remontujemy i kasy nie ma to się okazało, że komin jeszcze źle okuty i dach przecieka a z kominem nie zrobią dopóki nie wymienią rury od wentylacji bo nie wiedzieć jak i czemu zgniła... 😞 do dupy to wszystko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...