Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
AGAK1601 napisał(a):
GOSIEŃKO WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO 🙂 DUŻO ZDRÓWKA, MIŁOŚCI A PRZEDE WSZYSTKIM SZCZĘŚLIWEGO DONOSZENIA CIĄŻY I SZYBKIEGO PORODU 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Dziekuje Agnieszko 🙂 🙂 🙂 buziaki dla Ciebie i Bartusia Kamilka i męża 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to jest coś takiego i słychać serduszko bardzo glośno bo to w sumie sie ma przed samym porodem żeby zobaczyć jaka jest czestotliwość skurczy no ale ja mam 3 miliony badać robionych wcześniej zreszta bardzo dobrze bo tak ja bym chyba psychicznie już całkiem nie wyrobiła ...
jeszcze za 3 tyg mam znowu prenatalne to ostatnie takie ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam dziś nockę z główki, plecki to jeszcze nic ale moja lewa ręka 😠 Około 2 wstałam wziąć fenoterol i położyłam się do łóżka... Od drugiej do szóstej tak mnie ręka rwała w ramieniu że zwijałam się z bólu, płakałam nie mogłam wytrzymać 😠 😠 😠 K. cały czas mi ją masował na chwilę pomagało ale przestał tylko znów cholerstwo przychodziło 🤢 Nie mam pojęcia co to było podobne do złamania ręki ale mogę ruszać palcami więc luzik... Jedyna pozycja jaka mi odpowiadała to lezenie na plecach z reką uniesioną z tyłu za głowę inna opcja to max 2 min wytrzymywałąm ;/ Oby dziś było lepiej i ten koszmarny ból już nie wrócił
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus mnie w nocy rwaly cale plecy u dolu maskaryczny bol chyba z 5 minut mmnie trzymalo ale tak non stop :/ na szczscie jakos sie wyczolgalam z wyrka poszlam siusiu i jak wrocilam to bol juz byl o polowe mniejszy i zasnelam ale rozumiem cie bo bolalo jak cholera i nie wiem z czego sie wzielo:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria dobrze ze ci te wszystkie badania robia 🙂 jestes w dobrych rekach zobaczysz ze z ich pomoca pikna dzidzie urodzisz i wszystkie troski szybko zapomnisz 😘 😘 🙂
Ja mam skierowanie ale na ekg bo cos tam z sercem ostatnio mialam nie tak kolatanie jakies i puls 15o 🤪 ale podejrzewam ze to od tego goraca bylo ale pojde zrobic to ekg i jakies jonogramy potasu i sodu i zobaczymy co tam sie kurde dzieje 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Daria podziwiam bo ja na plecach wyleze gora minute no chyba ze miala bym z 3 poduchy pod glowa ale to jz prawie pozycja polsiedzaca a nie lezaca 😁 no i standardowo jak sie klade to z lewego na parwy bok z 20 razy i za kazdym razem przekladanie poduszki pod brzuch czysta parodia hehehe a jeszcze takie waskie lozko mamy ze jaja sa co wieczor heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że mogę trochę z wami posiedzieć chociaż te pare godzinek 😉 Tęsknie za Wami bardzo a o internecie teraz nie ma mowy 😞 Następnym razem zrobię zdjęcia mieszkanka jak wygląda 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta no koniecznie zdjecia wyslij a ja wam wysle gotowego piekniusiego pokoiku dla Aleksa jak juz bedzie gotow tak pod koniec tyg mysle 🙂 a potem tylko lozeczko jakas komodka i bedzie super 🙂 a lozeczko chyba to bedziemy brali
http://allegro.pl/item1158937233_lozeczko_radek_ii_kolyska_sosna_szuf_materac.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już łóżeczko mam, tylko zostaje po nie pojechać i tyle 😁 Cieszę się każdym ciuszkiem, każdymi akcesoriami dla malca ☺️ Stwierdziłam że wanienki nie będę kupować bo mamy taki rozkładany leżaczek dla małego i wanne narożną więc tak mi będzie łatwiej 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my wanienke kupimy z tym wkladem gabkowym bo mam stolik w pokoju tak na metr wysoki to na nim postawie wanienke wszystkie akcesoryjki potrzebne do kapieli i bedzie wygodnie bo w naszej wannie odpada a poza tym mam mala lazienke i trudno byllo by go tam potem suszyc, pielegnowac i ubierac a w pokiku bede miala fotel rozkladany w ktorym bede na poczatku spala wiec od stolika przeniose go od razu na ten fotel i bede dzialac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...