Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Hej kobitki 😉

Daria ja kupiłam dokładnie taką wanienkę jak urodził się Kuba.. dalam za nią wtedy chyba 130 zł.. i dzisiaj żałuję, że nie wzięłam zwykłej za 20 dyszki plus gąbka... Kuba urodził się prawie 4 kg a hamaczek jest do 4,5 ... Jeszcze dobrze nie siedział a już musiałam hamak usunąć.. potem mały chciał wstawać a ta wanienka się do tego zwyczajnie nie nadaje.. jest mała, niska ale odrobinę za szeroka więc ciężko ją też było w wannie umieścić (wcześniej kąpałam młodego w kuchni na stole). Kuba chciał podskakiwać, skakać i chlapać się a razem z nim wanienka.. Ostatecznie młodego kąpiemy w naszej wannie... Ma przynajmniej pole do popisu 😉 W każdym razie... ja jej nie polecam - za duży wydatek i za duży problem...

a w ogóle to jesteście? bo ja wróciłam ze spacerku właśnie 😉 Kuba zasnął a jak wstanie to wybieramy się do kolegi na urodzinki 😁 przeciągnęło nam się bo 3 tyg temu miał no ale bywa;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MArtus ja juz od jakiegos czasu sie w swojej nie mieszcze 😁 i strasznie mi to czasem doskwiera bo ja tak lubie polezec w wannie w pianie 🙂 a nasza jes krotka i mala i zawsze lezalam z podgietymi girkami ale jednak a teraz to na szerokosc sie ciasna zrobila :/ ale juz niedlugo 🙂 a propo wanny ide brac prysznic bo po 1 wychodze do kumpelki a w pizamie od rana latam 🙂
Buuzki milego popoludnia mamuski kochane 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Kuba by nie wysiedział.. on potrzebuje miejsca na swoje harce 😁
A co do tej wanienki Daria to mnie się ona też strasznie podobała i nadal podoba.. Z doświadczenia tylko mówię, że jest na dłuższą metę niewygodna.. Dla noworodka - super, przynajmniej się nie boisz, że coś mu się stanie.. Ale dzieci w zastraszającym tempie rosną i wtedy taka malutka wanienka to już problem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia Ty też ostatnio mało zaglądasz 😞 a ja tu siedzę sama jak palec..

czekam tylko 16 - bo tak się z koleżanką umówiłyśmy;p a wieczorkiem brat chce nas do kina wyciągnąć 😁 ciekawe co z tego wypali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana - żadnej pizzy - ja przechodzę na dietę bo już patrzeć na siebie nie mogę;p Koniec z obżeraniem się niepotrzebnymi rzeczami;D

A Kub.. hm 😉 przeleciał ten rok jak nie wiem 😉 Właśnie zamówiłam mu dzisiaj opłatek ze zdj na tort;D a przy okazji drugi dla mężuliska mojego;D bo robię podwójne "kinderparty";D
Kurde.. w ogóle to nie mam pomysłu co przygotować poza tortem... przynajmniej z prezentem nie mam problemu bo zapowiedziałam mojemu, że kupię mu majtki i skarpetki 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu a Ty małemu będziesz nowy wózek kupowac czy będzie miał po Kubusiu? Bo ja się tak zastanawiam mam w piwnicy dobry wózek abc design i szkoda mi go trochę wyrzucić w sumie potrzebny mi wózek tylko tak do marca a potem mam zajefajną spacerówkę to małego przerzucę i tak sie zastanawiam czy opłaca mi sie nowy kupować 😮 ale jak patrze na te słodkie wózki które dziewczyny wklejają to sama nie wiem co robić 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Gosiaczki 😁 😁

Gośka Ty chcesz przejść na dietke??A z czego Ty masz sie odchudzać??Oglądalam foty na NK wyglądasz pięknie,brzusio jak mała pileczka.Super laska w ciąży 🙂

Lece dzis kochaneczki do lekarza.Kuwża taki wczoraj mialam humor,ze nic tylko uciekać ode mnie.Masakra aby tak sie zdołować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia bez sensu kupować nowy.. znaczy ja muszę kupić ale z tego względu, że między chłopakami będzie mała różnica wieku i chcąc nie chcąc muszę ulokować w wózku obydwóch. Także rozglądam się za czymś podwójnym.. Ale na Twoim miejscu nie wydawałabym dodatkowo kasy.

Maritko powodzenia u lekarza 😉 i dziękuję ale dietka musi być;p Pozwolę sobie teraz to potem się wścieknę sama ze sobą;p;p

ehh.. ja jutro idę na cukier 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja w tamtej ciąży też 75 bez cytryny;p i wcale mi się nie spodobało...

Ja w każdym razie z wózkiem na razie czekam.. liczę na to, że koło listopada znajdzie się coś przecenionego.. A jak nie to się jakoś przemęczymy nie wychodząc dalej a potem na wiosnę spacerówkę podwójną kupimy (sama spacerówka na pewno będzie tańsza).. chyba, że uda się coś używanego znaleźć.. Masakra.. u nas przy tych wydatkach remontowych to ja nawet o nowym wózku nie chcę na razie myśleć..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękną figurkę kochana.. to ja dopiero zamierzam mieć;p jak się pozbędę tego tłuszczyku, boczków i cellulitu;p;D

ehh.. przyszły mi dzisiaj spodnie ciążowe co na allegro kupiłam 😁 używane ale wyglądają w porządku;p i o dziwo udało się trafić w rozmiar 😁 😁 a dałam za nie 20 zł:P:P 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...