Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No tutaj takie same (bo to z H&M kupiłam) kosztują 170... więc różnica jest 😁 a stwierdziłam, że co tam baba je naużywała w jednej ciąży;p i nie żałuję 😁
Ja mam w sumie więcej ale w niektórych nie lubię chodzić.. poza tym muszę je podrzucić mamie do zwężenia bo w ciąży z Kubą byłam deko grubsza;p A no i mieszczę się jeszcze w kilka par nieciążowych (jedne długie 2 pary krótkich) więc nie ma z tym problemu;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dupa;( miało być kino i jak zwykle nie będzie 😞 zawsze coś się musi spieprzyć.. szkoda, że w ogóle coś planowałam. Ale nic.. widać do końca życia pisane mi są wieczory w domu 😞 a mój się pewnie cieszy bo wcale mu się jechać nie chciało... wkurwiłam się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Martoo
co z tym twoim pępuchem?Pewnie maly wypiął za mocno dupsko.Moj jak sie czasami wypnie to łola Bogaaa ale zaraz mu oddaje.Postukam palcami i sie posuwa 😁.

Dziś bylam u mojego gina,mowilam że brzusio twardznieje i tak w sumie jest przez caly czas.Powiedzial,ze to niedobrze,bo w ten sposób daje oznaki do przedwczesnego porodu 😞Zapisal leki na rozlużnienie i KAZAŁ leżeć.Nie ma mowy o chodzeniu,nawet siedzieć kurde mi zakazał.Pytalam czy sikać moge iść,no to moge ;D
W każdym razie mam nadzieje,ze mały jeszcze jednak posiedzi w brzuszku.Przygotowuje łóżeczko, i ciuszki do odebrania ze szpitala.Dmucham już na zimne.Chłopcy nie wiedzieliby co z tym zrobić,a tak wrzuce wszystko do czystego worka i pozwole spokojnie czekać 🙂
Do wozeczka uszyłam pokrowiec na materacyk,taki dodatkowy,zeby tylko można bylo zdjąć i wyprac.Wykrochmaliłam leciutko becik,jutro go wyprasuje.Torba do szpitala naszykowana.Mam nadzieje,ze tym malego zaskocze i nie bezie chcial pchać sie na śwat 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojejeje slodziak jeden buzki gorace od cioteczki Martuchy Miloszku siedz tam i skop mamie porzadnie wszystkie narzady i nie wychodz za wczesnie 😜 😜 😜 😁 moj spokojnie siedzi ogolnie jest dzis nadzwyczaj spokojny 🙂 chyba tez go ten gorac denerwuje tak jak mamuske 🙂 a poza tym kaszle jak gruzlik i chyba mu to nie bardzo pasuje i sie obrazil :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kino było;D bez znajomych;p pojechaliśmy sami^^
Jednym słowem wyszła nam randka jak za starych przedślubnych czasów;D
Żeby nie było;p baaaaardzo miło zakończona 😜 😜 😜 🙃 🙃 🙃 🙃

No;p to idę na tę glukozę;p;p do potem 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tez nie lubie ale powiem Ci było miło pośmialismy się dziewczyny się upiły bo na 1 winie sie nie skończyło później mąż chciał mi jeszcze wynagrodzić to że nie mogłam upojnym seksem ale kuźwa zaniemogłam tak mnie te cholerne kości bolą ze sprawia mi to ból 😠 😞 więc chyba następny raz będzie 1 października gdy małego będziemy wyganiać już wtedy przeżyje to że boli 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
e tam 4 tygodnie ja jak urodziłam Damianka to seksu chciało mi się po 2 tygodniach bo już nic nie bolało no ale poczekałam te 6 tygodni i dopiero bo wcześniej się bałam 🙂 trudno do końca wrzesnia bedziemy się przytulać tak tez mozna 🙂 Idę pod prysznic za niedługo wracam a w południe idę na kawulca do kolezanki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...