Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No ja tak właśnie mam, że jak tylko zaboli to się odrazu zastanawiam czy to nie skurcze.. bo z Kubem te pierwsze takie dziwne były, że wcale bym ich skurczami nie nazwała;p Ale myślę, że to od tej kolki... swoją drogą też mało przyjemne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia a co do seksu to korzystaj ile możesz bo nie wszystkie mogą jeszcze bezboleśnie 😁 doczytałam co pisałaś że z Kubim 3 tygodnie po porodzie wróciłaś do trzęsienia ziemi gratuluje mnie tez sie chciało ale miałam taką traume po tym wszystkim ze psychicznie nie dawałam rady 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia ale największą chcicę to ja miałam w szpitalu;p jak tak cały dzień przesiedziałam sama , wieczorem Kubę brali pod lampy a Grześ przyjeżdżał to tylko jedno w głowie miałam;p miałam to szczęście, że delikatnie mnie nacięli i raz dwa się zagoiłam 😁
A powiem Ci, że teraz liczę na to, że będzie jak przy Kubie - praktycznie do samego końca powiedzmy "robiliśmy co mogliśmy";D hehe i tego Wam też życzę;D niech Wam przechodzą wszystkie te duperelki i szalejcie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
świntuchy dwie Gochy,cale szczęscie,ze nie ma tu Marty,bo by jeszcze dorypała;D 😁.A ja biedna ,nawet se nie moge pomyslec 😞 wiec dlatego zaraz zmykam buuu
Tak wiec kochane,brzuchol mnie boli ochydnie,nocke mialam z głowy,ani na minutkę nie przysnęłam.Maly calą noc wariowal dopiero kolo 6.30 padłam na trzy godzinki.Mam nadzieje,ze sie obrócił jak trzeba,bo dziwnie wyglądal moj brzuch jak probowalam wstać.Coś w tym stylu jak niemowle ulożone prawidłowo do porodu.No to myśle,ze tak jest ,a nie są to żadne schizy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maludka na pewno jest ok! 😉 Pogadaj tam z Miłoszkiem, żeby nie świrował tyle i dał mamie żyć 😁

Aaa;p i nie świntuchy;p no ale ok.. rozumiem zazdrość przez Ciebie przemawia;p;p no worry - nadrobisz 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...