Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Przez zjebanego lekarza który mnie po zapaleniu pecherza nie skierował na poisiew dostałam zakażenia nerek myslałam ze mnie tylko plecy tak mocno bola od chodzenia czy cos az w koncu poszłam do lekarza i dostałam skierowanie z nerkami podczas leczenia dostałam podejrzane bole krzyzowe i wzieli mnie na usg a tam ze maly jeszcze dupką do dolu jest ulozony a mi tu sie szyjka zaczela skracac.. stwierdzili ze szykuje mi sie porod przedwczesny ale na ktg byly tylko skurcze przepowiadajace nawet nie wiemdzialam ze je mam bo nie czulam nic zaraz zaczely sie kroplowy i wogole codziennie ktg i badania myslałam ze mnie wykoncza na szczescie przetstala sie skracac bo myslałam ze juz nigdy mnie ie wypuszcza z tego szpitala teraz mam brac jakis fenoterl i isoptin 😞 😞 😞

a ten cukier wyobrazcie sobie mialam zly bo... zachorowalam juz wtedy na nerki i falszowaly wyniki robili mi profil curzycowy tez i dobrez ze tu chociaz wszystko wyszlo ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
strachu zajebistego sie najadlam ze szok bo tak jest inne pija pala i zdrowe dzieci rodza a ty chuhasz dmuchasz i same problemy 😞 😞 az ryczec sie czlowiekowi chce przeciez jakbym go teraz miala urodzic to wazyl by tylko 1120 g i byl by taki malutki i w inkubatorku by lezał nie chce nawet o tym myslec 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierd.... az mnie ciarki przeszly co za konowal zajebany ehhh a pamietam ze juz wczesniej cos ci sie u niego nie podobalo 🥴 wspolczuje i mam nadzieje ze juz koniec tej meczarni bo napewno sobie na nia nie zasluzylas 😠 a tego lekarza to bym chyba zwyzywala JEZUUU jak ja nienawidze takich konowalow pierdolonych yhhhhhh kurde jak dobrze ze ja przeszlam od mojej zjebanej konawalki do normalnego lekarza w 3 miesiacu uffff 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mam taka nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku bo nie chce juz w szpitalu wyladowac i sie meczyc caly czas dobrze ze chociaz opieke mamy milą a gdybym nie poszla do lekarza u mojego w miescie to kto wie jakby to sie skonczylo bo ten napewno nie dal by zadnego skierowania;/ pierdolony idiota teraz pojde i napluje mu w ryj za to ze taki chuj z niego
jaka bylam glupia ze od poczatku nie zaczełam chodzic do tartanusa u nas najlepszy lekarz ale mi szkoda bylo gluich 75 zl i teraz mam za swoje a zaledwie mam do niego 200m a tak zapierdalałam cale miasto to takiego pierdolonego konowała prezpraszam was za slownictwo ale inaczej o nic pisac nie moge ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny tak czytam co spotkało jule to po prostu aż wstyd ,że mamy takich lekarzy 😠 ale czasami jak się chodzi do przychodni to cię traktują jak nie wiadomo co nie tylko gin. 😞jeszcze się ich powinno przeprosić ,że się w ogóle zyje.Ale trzymam kciuki ,że jakoś dotrwasz do końca bez żadnych problemów 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak bolały mnie plecy w krzyzy strasznie i po bokach az na brzuch promieniowały a bylam wtedy u mojego i on mnie zawiozł tam do lekarza a ten od razu skierowanie do szpitala i z cukrem i z tymi bolami bo jak mnie opukał to bolalo strasznie a przy nerkach tak jest
no a teraz wiem skad te krzyzowe tze byly bo szyjka mi sie skracała i jak dostałam tylko skierowanie to zaraz w samochód i tu do Słubic do szpitala mnie wiózł bo u mnie lepsza opieka medyczna i w razie nieszczescia bardziej szpital wyspecjalizowany niz u niego w Drezdenku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magda dokladnie u mnie wprzychodni jest to samo lekarze zachowuja sie jakby tam byli za kare :/ co z tego ze jest dostep do darmowego "leczenia" jak tego co oni robia zadnym leczeniem bym nie nazwala 😠 😠 dlatego ja wole wydawac ta stowe miesiecznie i byc spokojna o malenstwo i siebie wiadomo ze wolalabym ta stowke odkladac i potem miec na cos fajnego dla dzidzi ale to tez jest ddla jego dobra wiec nie skapie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja teraz juz tez nie mam zamiaru skąpic poskąpiłam i tak to sie skonczyło..
jest dokładnie tak jak u mojej goski ona tez do niego chodziła i w siódmym miesiącu zatrcuie ciązowe miała i trzeba bylo ciąc bo g;upi lekarz od samego poczatku wysokiego cisnienia i jej puchniecia nie widział a poszła prywatnie i od razu skierowanie dostała bo tartanus ja tylko zobaczyl i powiedział ze jest zle...
ja mma tylko nadziej ze malutkkiego donosze i bedzie caly i zdrowiutki..
życze wam tego samego kobitki zeby wasze dzidze byly cale i zdrowe i zebyscie nie musialy przechodzic czegos podobnego
a teraz bede uciekac polozyc sie bo brzuszek znow twardnieje ... nie wiem jak wytrzymam zeby nie chodzic ale sie postaram ehh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem szczerze ,że pierw poszłam do przychodni ale mnie odrzuciło podejście lekarza i wróciłam do mojego poprzedniego ,który mnie prowadził wcześniej 🙂i za to ,że byłam jego wcześniejszą pacjentką liczy mnie mniej niż inne 🙂.A za wizyte płacę 80zł.Ale ja jestem dobrej myśli jula będzie dobrze myśl pozytywnie 🙂i zrezygnuj z usług tego KONOWAŁA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie w przychodni oprocz tego ze sa srtedniowieczne warunki i sanitarne i sprzetowe to jeszcze do tego niemile pielegniarki w rejestracji no i najwazniejesze dwie stare ginekolozki z ktorych jedna to pijaczyna a druga to szajbus zamotany wiec poszlkam do polecanego wczesniej lekarza prywatnie w 3 m-cu jak ta idiotka mi zadnych badan nie zlecala i nawet l4 przy biegunce i wymiotach nie chciala wypisac i naprawde uwazam ze to byl moj najlepszy ruch u mojego obecengo lekarza mam doskonala opieke poloznych do ktorych wkazdej chwili moge zadzwonic, jedna z nich prowadzi zajecia w szkole rodzenia do ktorej chodze a obie pracuja w szpitalu w ktorym bede rodzila wiec juz chocby dlatego jestem spokojniejsza no i lekarz kompetentny, malomowny ale bardzo dokladny i sprzet usg i sam gabinet bajka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
zaniemozesz ale 2 😁 😁 ee tam wczesniej tylko raptem 2 dzionki 🙂 wogole to ja bym sie nie obrazila jakby na badaniu 4d mi wyszedl termin na polowe wrzesnia 😁 😁 😁

misiek 2 dzionki ale października a jeszcze 3 tygodnie września mały chodzi do szkoły 😁 😁 😁 a mnie ostatnio na usg wyszło 30.09 😮 🤪 ale wątpię bo mniej więcej wiem kiedy zaciążyłąm 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...