Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No i nikogo już nie ma;p
Kubuś za życzenia dziękuje 😉:*:*
Dziewczyny ale macie śliczne brzuchy - Gosia ale Twój zdecydowanie większy od ostatnich fotek;D taki ładny, bez żadnych rozstępów 😁
A my się umówiliśmy dzisiaj z Kubą do fryzjera 😁 zobaczymy co z tego wyjdzie?? 😁 Przeszłam pół miasta, żeby znaleźć taki zakład gdzie zagwarantują mi, że zrobią wszystko, żeby go obciąć;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia
naprawde brzusio masz pokazny,jak na taką odrobinkę jak Ty,to masz kurde co dzwigać.Moj obwod brzusia wynosi niezmiennie 102 juz od jakiegoś czasu.
Jezuni,baby jak sie żle czuje,juz mnie niedobrze od tego narzekania.A tak wogole,to chce mi sie rzygać,hehe mam mdlości w 33 tygodniu ciązy ale jajca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
huśtawka sliczna,ale ja nie dam sie namowic na żadne huśtanie.Pierwszego syna tak teściowa rozhuśtała,ze kużw a nic nie moglam zrobi.Do spania huśtanie,nie spal-huśtanieOOOOOOOOOOOOOOOO NIE
Drugie dziecko,tuliłam ale huśtania nie bylo.Zasypail jak go do łożeczka wlożylaym bez problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taki leżaczek bujaczek http://maclaren.pl/product_info.php?products_id=111 tylko zamiast zielonego jest różowy;p bo taki dostałam 😉 Ale jest naprawdę super - zwłaszcza ta opcja wibracji;p Kuba uwielbiał na nim leżeć a ja miałam trochę spokoju 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie też o obiedzie zaczęłam myśleć bo teściowa poszła na pogrzeb jakiś.. Ale ku mojemu zaskoczeniu okazało się, że zupa już jest 😁 zrobiła ją przed wyjściem 😁 😁 😁 więc muszę tylko ziemniaczki i jakieś mięsko a sałatkę to ze słoiczka wezmę 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...