Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nowlasnie o to chodzi ze ja mam prawo miec swoje zdanie i glosno je powiedziec i to mu przeszkadza despota pieprzony a aa w dupie go mam poslucham jakiejs dolujacej nuty, wyrycze sie a jutro niech se jada i chuj bede siedziala cala dobe na brzuszku a jutro wieczorem pojde na jakis spacer najgorzej bedzie spac w pustej chacie ale chuj z ztym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj to sie narobilo 😮 😮 biedna Emsi mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i maluch sie wstrzyma przed wyjsciem bo ma jeszcze sporo czasu trzymam mocno kciuki zeby udalo sie powstrzymac te skurcze.. A my damy rade kobietki tylko musimy sie oszczedzac i wierzyc ze bedzie ok 🙂 choc nie powiem sama mam teraz stracha zeby mojemu przestało sie spieszy
no i mam nadzieje Martus ze masz racje ze w koncu uda nam sie wyrwac porzadne mieszkanie bo glowa juz boli od tego ciaglego szukania tym bardziej ze przez tą moją szyjke moj teraz wszystko sam znow musi zalatwiac 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo z jednej strony te turystyczne niby bardziej funkcjonalne jak narazie niby taki by nam sie przydało ale one mi sie wogole nie podobaja i nie wiem jakies ladne posciele do tego mozna znalezc bo jak patrze na alegro to sama jakas bieda... wozki tez nie wiem czy wielofyunkcyjny czy lepiej gleboki a spacerowke kupic wiosna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiesz wydaje mi sie ze takie drewniane jest lepsze ale ja już stara jestem nie taka młodziutka jak Wy i mnie sie inne rzeczy podobają 😁 a co do wózka to z własnego doświadczenia wiem ze na wiosne lepiej sobie kupić lekką spacerówkę ja tak zrobiłam a miałam wózek głęboki na zimę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poradzcie mi cos kobietki bo ja kompletnie zielona i wogole nie mam pojecia co i jak.. nie wiem czy sobie z tym dam rade bo oczywiscie moj wiecznie zajety jak sie nie tlumaczy praca to szukaniem mieszkania.. do tego kupil sobie .. tylko sie nie smiejcie .... PS3 i juz mu sie marzy jak to on bedzie sobie gral... wolałam zeby laptopa sobie kupil lepiej by sporzytkowal a teraz no normalnie nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja niby mloda ale mam zaciagi do starodawnych rzeczy i naprawde bardziej mi sie podobaja te drewniane bo i ladniutka posciel upatrzylam tylko nie wiem czy je brac skoro nawet mieszkania jeszcze nie mamy a tu czas ucieka..
a kola jakie masz przy wozku? skretne czy te stałe? bo nawet tu nie wiem ktore lepsze na zime i wogole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w poniedzialek jak bylam u mojego gina to zaczął sie u mnie 33 tydzień.Lekarz powiedzial,ze jesli bym teraz nawet urodzila to medycyna jest tak posunięta...i ,ze jego coreczka urodzila sie w 33 tygodniu ,iala 1.900

Kurde popatrzcie na NASZĄ MAJKE...710gramm laska nam roiśnie i sie nie poddaje.
Własnie a co z Kamilką?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kamilka dawno nie pisała wiec nie wiem 😞Emilia urodziła swojego synka w 33 tyg i też rosnie duży facet 🙂
ja mam wózek po bratanicy koła przednie skrętne a tylnie normalne tylko tutaj nie ma takich zim jak w Polsce a Kamilka woziłam na normalnych kołach nie skrętnych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jula...ja mialam upatrzony już wozek ze skrętnymi kolkami ale babka w sklepie zapytala na kiedy mam termin.Nawet wlasciciel podszedl i powiedzial,ze jesli na zime,to lepiej te koła pompowane.Zastanawialam sie nad Coneco i Tako.Wybralam ten drugi.Tradycyjny,bez ceregieli ale z większą gondolką.Najbardziej mi na spacerowce zależalo aby byla wygodna dla dziecka,bo wiadomo w glebokim lugo nie powozisz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...