Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PEWNIE ŻE TRZYMAMY 🙂 ALE JA MAM NADZIEJĘ ŻE PODTRZYMAJĄ JEJ JESZCZE TĘ CIĄŻĘ BO TO ZA WCZEŚNIE 😞

ALE JAK URODZI TO I TAK MALUSZEK MA TERAZ DUŻE SZANSE NA PRZEŻYCIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no absolutnie straszyć nie chcę.. Ale popatrz - Kama już urodziła, Emsi na porodówce, co druga ma problem ze skracającą się szyjką... Jakiś armagedon.. aż się boję wizyty za tydz.. ciekawe co tam u mnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miejmy nadzieję, że Wam już do końca nic nie będzie a dziewczyny jakoś dotrzymają.
u listopadówek też się kwasy zaczynają.. jednej dziewczynie lekarz wypatrzył jakieś plamy na pępowinie...

Naprawdę jak tak się czyta to na każdą wizyte z coraz większym stresem idę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też chwilkę nie było bo Kuba się głodny obudził 😉 Pierwszy raz udało mi się ugotować, żeby nie marudził;p;p
Uciekamy teraz na spacer do mojej mamy - 4 km przed nami;p;p buziaki i do wieczora! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiedz sama kupilismy farbe do kaloryfera i parapetu mial byc taki szafirowy wyszedl granat :/ i powiedzialam mu ze za ciemny jesty ale ok i potem tesciu wymyslil ze pomaluje szafki takie stare co mamy na ten kolor tylko rozcienczy go z biala farba wyszedl cudny taki turkusowy kolorek i tylko sie odezwalam ze ten kaloryfer by mogl byc taki a ten z ryjem ze caly dzien malowal po to zebym ja wybrzydzala noz kurwaaaa swojego zdania nie ozna wyrazic bo obraza majestatu kurwa jego mac 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok juz ci nie smece kochana idz sie przewietrz ja chyba tez tak zrobie oczywiscie sama bo moj sobie pojechal szukac gprs'a bo sie ugadal z bratem ze ten mu wezmie a konrad mu w ratach odda oczywiscie nie uzgodnil tego ze mna bo po co ma prawko od niedawna a juz swiruje z jakims gownem moze i to bedzie potrzebne ale kiedys a ten sie uparl bo przeciez stwoierdzil ze odwiezie rodzicow az do gorzowa wlkp i se pojada jutro wroci pewnie w pon a wogole do dupyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...