Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

PEWNIE ŻE TRZYMAMY 🙂 ALE JA MAM NADZIEJĘ ŻE PODTRZYMAJĄ JEJ JESZCZE TĘ CIĄŻĘ BO TO ZA WCZEŚNIE 😞

ALE JAK URODZI TO I TAK MALUSZEK MA TERAZ DUŻE SZANSE NA PRZEŻYCIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no absolutnie straszyć nie chcę.. Ale popatrz - Kama już urodziła, Emsi na porodówce, co druga ma problem ze skracającą się szyjką... Jakiś armagedon.. aż się boję wizyty za tydz.. ciekawe co tam u mnie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to miejmy nadzieję, że Wam już do końca nic nie będzie a dziewczyny jakoś dotrzymają.
u listopadówek też się kwasy zaczynają.. jednej dziewczynie lekarz wypatrzył jakieś plamy na pępowinie...

Naprawdę jak tak się czyta to na każdą wizyte z coraz większym stresem idę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie też chwilkę nie było bo Kuba się głodny obudził 😉 Pierwszy raz udało mi się ugotować, żeby nie marudził;p;p
Uciekamy teraz na spacer do mojej mamy - 4 km przed nami;p;p buziaki i do wieczora! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiedz sama kupilismy farbe do kaloryfera i parapetu mial byc taki szafirowy wyszedl granat :/ i powiedzialam mu ze za ciemny jesty ale ok i potem tesciu wymyslil ze pomaluje szafki takie stare co mamy na ten kolor tylko rozcienczy go z biala farba wyszedl cudny taki turkusowy kolorek i tylko sie odezwalam ze ten kaloryfer by mogl byc taki a ten z ryjem ze caly dzien malowal po to zebym ja wybrzydzala noz kurwaaaa swojego zdania nie ozna wyrazic bo obraza majestatu kurwa jego mac 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ok juz ci nie smece kochana idz sie przewietrz ja chyba tez tak zrobie oczywiscie sama bo moj sobie pojechal szukac gprs'a bo sie ugadal z bratem ze ten mu wezmie a konrad mu w ratach odda oczywiscie nie uzgodnil tego ze mna bo po co ma prawko od niedawna a juz swiruje z jakims gownem moze i to bedzie potrzebne ale kiedys a ten sie uparl bo przeciez stwoierdzil ze odwiezie rodzicow az do gorzowa wlkp i se pojada jutro wroci pewnie w pon a wogole do dupyyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...