Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

KOBIETKI U EMILKI WSZYSTKO JUŻ OK CHOĆ SKURCZE SĄ 🙂 NIE ZGODZIŁA SIE NA OBSERWACJĘ W SZPITALU JEŻELI NIE MA ZAGROŻENIA ŻYCIA JEJ I MALUSZKA 🙂
SERDECZNIE WAS POZDRAWIA 😘 ZA 3 RAZEM JUŻ JEJ NIE WYPUSZCZĄ 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No wrócił;p na zapas się wkurzyłam;p;p ja niedobra 😁
Teraz Kuba się wydziera w łóżeczku - ale umowa jest, że zasypia sam więc się nie złamię;p W zamian za to mógł się cały upaprać kaszką 😁

oo..cicho się zrobiło;D

Super, że z Emsi jest ok 😉 miejmy nadzieję, że trzeci raz to już będzie ten właściwy o poprawnym czasie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laseczki na wieczor 🙂 mi juz dolek przeszedl bo cale popoludnie chodzialm taka do dupy 😁 ale moi rodzice wpadli w drodze do domku pozegnac sie z moimi tesciami bo jutro konrad ich odwozi az do gorzowa i wpadli sie wysciskac ze "swatami" 🙂 mam nadziejej ze mnie nie opuscicie w weekend bo bede sama jak palec w wielkim domu 😞 no chyba ze pojade do roddzcow bo tato bedzie czekal jutro na telefon i jak co to po mnie przyjedzie 😉 kochany 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus jak sie odezwie to go tak opierdole jak nigdy zawsze po powrocie z pracy mial dac znac ze wszystko ok a tu od 12 telefon rozładowany i nie kwapi sie do drugiego karty prezłozyc a mi tu czarne mysli po glowie chodza
tak go zdrowo opier... ze zapomni jak sie nazywa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byłam dziś u gina, z małym wszystko ok, waży już 850 gram 🤪 widziałam jego śliczne stopki, rączki, buziunie, jest cudowny 🙂
Tylko, że mam jakąs przesteń przy łożysku czy coś, nie wiem dokładnie co to jest, ale świadczy to o tym, że zbyt często twardnieje mi brzuch, jakieś skurcze mam macicy czy coś 😮 a jak byłąm tydzien u innego na 3D to stwiedził, że sobie wymyslam te skurcze 😠 konował jebany 😠 i teraz musze braż rano Relanium, na rozluźnienie macicy, a oprócz tego 6 tabletek Asparginu 😞 3 razy dziennie po 2 tabl., ale mam nadzieje, że po tych prochach mi przejdą te skurcze macicy 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzis przez tego jełopa przezywam koszmar od 17 boli mnie brzuch a teraz z tych nerwow skurcze mnie co jakis czas łapią mam nadzieje ze po tabletkach mi przejdzie ale dopiero mam je na 22 wziasc a on jak sie do jutra nie odezwie to chyba mu łeb ukrece..
a tak pozatym to gdyby nie brzuszek to byloby wszystko oki a Ty jak sie czujesz?
Hej Agula 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madzia on dokładnie zbadał dziecko, a szyjki ani łożyska nie oglądał, tylko zbadał mnie ginekologicznie i stwierdził, że jest wszystko ok 😠
A ten zrbił mi usg szyjki i łożyska i tam zobaczył tą przestrzeń, bo mówiłąm mu o tym twardnieniu brzucha że mnie niepokoi 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeśli chodzi o mnie to czuję się ok. Aga jak masz tabletki to na pewno będzie dobrze .Powiem szczerze ,że dzisiaj mnie jakieś obce babsko wkur.... b byłam w mieście i miała córkę na rękach a ona ,że nie powinnam b mogę urodzić niedługo i takie tam jak ja nie lubię takich moherowych beretów 😠 i jeszcze wyskoczyła z takim tekstem ,że mam rozpieszczoną córkę jakby ją znała 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julus kochanie nie sttresuj sie tak strasznie napewno da znac a wtedy pozadnie go opierdol 😁
Agus Michalek rosnie jak na drozdzach super 🙂 🙂 tylko to relanium mnie zbilo z troopu nie wiedziaalm ze mozna je stosowac w ciazy 🤪
A wlasnie ile robil ci to badanie 3 d bo ja ide ze niecale dwa tyg i chcialabym wiedziec czy mnie za szybko nie przebada bo on tak czasami lubi jak ma duzo pacjentek nawtykanych 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...