Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

za to mój się zepsuł... właśnie sobie uświadomiłam, że zaczęłam tyć jak przy Kubie.. zACZĄŁ SIĘ 7 MIESIĄC A WAGA MI TAK DO GÓRY LECI, ŻE STRACH;(
Teraz to już na pewno koniec ze słodkim... buuu..

Przynajmniej Kuba dał się trochę podciąć 😉 Jak mi się uda fotkę zrobić to się pochwalę;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hajj laski 🙂 ja po odwiedzinkach na porodowce super to wszystko u nas wyglada, jestem zadowolona ze poszlam obejrzec caly oddzial, polozna nam fajnie wszystko wytlumaczyla, sa dwie sale rodzinne my ttrafimy na jedna z nich sale sa przestronne i duze z pelnym wyposazeniem w pilke, worek sako, krzeselko porodowe i te inne gadzety 😉 Polozna nawet nam powiedziala ze maja przyrzad do lagodzenia boli krzyzowych jak by sie takowe pojawily nie pamietam nazwy tego urzadzenia ale jest wielkosci tel komorkowego ktory rodzaca ma zawieszone na smyczce na szyji i kiedy pojawia sie skurcz to naciska i przechodza takie chocby prady bo na plecach sa przyczepione elektrodki 🙂 koszt jaki my musimy wlazyc to cale 28 zl na zel pod te elektrodki 🙂 cale to urzadzonko jest na zasadzie ABgymnica 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
niestey nie ma ale w kazdej chwili mozna isc z os towarzysz pod prysznic zeby zlagodzic troszke skurcze 🙂 aha i pytalam o samodzielne robienie lewatywki pani polozna odradza bo w niektorych przypadkach gdy glowka dziecka jest jeszcze stosunkowo wysoko moze to zaszkodzic :/ a poza tym powiedziala ze nie kazda kobieta sie kwalifikuje do lewatywy i ze to mit ze robaia ja kazdej jednej zazwyczaj robia ale nie zwsze bo zawsze przed lewatywa badaja recznie ze tak powiem i stwierdzaja czy robic czy nie nie ale to nic strasznego i do tego tez jest specjalne mijsce w lazience wydzielone, odgrodzone od wszelkich niepozadanych osob wiec spokojnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja miałam robioną lewatywe wcale to nie jest takie straszne da sie przezyć 😜 wogóle czasem piszą dziewczyny ze jak dostana skurczy to karzą coś zjeść a ja zjadłam i miałam taki ucisk na zołądek ze wszystko zwymiotowałam więc teraz jeść na pewno nie będe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem ufff 🙂 a co do jedzenia to polozna wyraznie nam zaznaczyla ze jak dostane skurczy i beda regularne przez 2 godz to jak nic w tym czasie nie zjem w domu to potem nie mam cona nich liczyc bo tam juz az do porodu nie dostanie zarelka bo czasem sa takie przypadki ze trzeba cesarke zrobic a zoladek zawalony i dlatego mowila zeby zjesc przed przyjazdem 🙂 ale latwo jej sie mowi bo jak mi sie zacznie akcja to ostatnia rzecz o ktorej pomysle to bedzie jedzenie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez spadam 🙂 jutro ci powiem co tam jeszcze gadalachociaz w sumie chyba nic wiecej takiego istotnego zreeszta ona wiecej bedzie gadac na nast zajeciach a ide 24 sierpnia wiec wtedy tez napewno czegos fajnego sie dowiem to sie podziele wiedza teoretyczna 😜
Jutro ide pilnowac melka a po poludniu chyba rodzicow odwiedzimy chyba ze oni wpadna bo w sobote konrad odwozi tesciow az do samego gorzowa 500 km i bede sama caly weekend wiec chyba na wioche pojade z rodzicami 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski,ja to juz nawet nie nzdążam nadrabiać.Nie mam raczej sily,a na Katowicach też sie rozkcilo,cukrowki są aktywne ,no i moj skromny wątek tez troszke.Po calym dniu męczarni,wypełzłam z łozeczka.Jak żadnej nie bedzie,to poczytam co tam narozrabialście 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba zadnej z was nie ma... no nic to ja uciekam bo zaraz czeka mnie wziecie tablete a tak serducho po nich puka i rece drża ze masakra dobrze ze na pol godziny przed mam brac ta co skutki minimalizuje bo bym z wyrka chyba sie nie podniosla ;/ 🤨
buziaki kochane brzucholki juz blizej niz dalej nam do ujzenia naszych skarbeńkow kochanych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
naprawde straszne to jest w szpitalu jak mi dali w kroplowce podwojna dawke to myslałam ze mi serce wyskoczy hehe musiała zmniejszyc przeplyw i co 15 minut przychodzila tetno mi kontrolowac az zasnelam a [pozniej juz bylo dobrze organizm sie przyzwyczail choc dalej trzesie 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...