Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
a ja wlasnie ie wiem podczas ktorego ryckanka zaskoczylam a brzucho duzy i maly bolesnie sie juz zaczyna wiercic wiec mozeee 😜 spadam narazie dziewczynki bo mezo wrocil i ide sie poprzytulac potem obiad (w wykonaniu tesciowej) i na 16:30 na szkole wpadne wieczorkiem jak rupiec nie padnie 🙂 buzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
a ja wlasnie ie wiem podczas ktorego ryckanka zaskoczylam a brzucho duzy i maly bolesnie sie juz zaczyna wiercic wiec mozeee 😜 spadam narazie dziewczynki bo mezo wrocil i ide sie poprzytulac potem obiad (w wykonaniu tesciowej) i na 16:30 na szkole wpadne wieczorkiem jak rupiec nie padnie 🙂 buzki
u mnie nieco brzuszek się pokazał ale to ponoć wygląda tylko na wzdęcia 🤪 a mały też nie raz tak się przekręci, że boli aż kuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia2301 napisał(a):
Mortishia24 napisał(a):
zaniemozesz ale 2 😁 😁 ee tam wczesniej tylko raptem 2 dzionki 🙂 wogole to ja bym sie nie obrazila jakby na badaniu 4d mi wyszedl termin na polowe wrzesnia 😁 😁 😁

misiek 2 dzionki ale października a jeszcze 3 tygodnie września mały chodzi do szkoły 😁 😁 😁 a mnie ostatnio na usg wyszło 30.09 😮 🤪 ale wątpię bo mniej więcej wiem kiedy zaciążyłąm 😁
a mi cały czas ta sama data wychodzi 13 październik... ;-) i nic się nie zmienia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde to Jula swoje przeszła.. moja koleżanka też miała problemy z nerkami (ale to na miesiąc przed porodem - u niej przez to skończyło się na cc).

Pralka mi właśnie przyszła 😁 ale się cieszę;p;p wreszcie się pozbędę tej sterty z łazienki 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
o kurde to Jula swoje przeszła.. moja koleżanka też miała problemy z nerkami (ale to na miesiąc przed porodem - u niej przez to skończyło się na cc).

Pralka mi właśnie przyszła 😁 ale się cieszę;p;p wreszcie się pozbędę tej sterty z łazienki 😁 😁 😁 😁


Jak ostatnio leżałam na patologi ciąży to była dziewczyna która na 2 tygodnie przed porodem miała wycinany wyrostek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze co do lekarzy.. ja chodzę na NFZ ale lekarz jest jeszcze młody (w prowadzeniu ciązy ma już duże doświadczenie bo w sumie głównie takie pacjentki ma). W każdym razie jeszcze się nie wypalił - jest dokładny i przyjemny 😉 Zawsze powtarzam, że nawet jak przyjmuje mnie pod koniec dnia to czuję się jakbym była pierwsza w kolejce a nie ostatnia 😉 I strasznie się cieszę bo lekarz super a nie muszę dawać tej stówy za każdą wizytę..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
GoGr napisał(a):
A jeszcze co do lekarzy.. ja chodzę na NFZ ale lekarz jest jeszcze młody (w prowadzeniu ciązy ma już duże doświadczenie bo w sumie głównie takie pacjentki ma). W każdym razie jeszcze się nie wypalił - jest dokładny i przyjemny 😉 Zawsze powtarzam, że nawet jak przyjmuje mnie pod koniec dnia to czuję się jakbym była pierwsza w kolejce a nie ostatnia 😉 I strasznie się cieszę bo lekarz super a nie muszę dawać tej stówy za każdą wizytę..


Gosiu oglądałaś może to http://www.youtube.com/watch?v=2fA5wx9chK0 polecam wszystkim dziewczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie za ciekawie masz... ale ja przy Kubie też od początku 6 m-ca w ogóle w nocy nie mogłam spać.. teraz już się 7 zaczyna i jak do tej pory nawet na siku się specjalnie nie budzę 😉 Mam nadzieję, że tak zostanie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem 😉 właśnie mi się dzień kończy;p Kuba śpi, Grzesiek w pracy.. wczoraj zrobiłam sobie przyjemny wieczór dla siebie więc część druga się planuje dzisiaj 😁 zajmę się stópkami porządnie, pazurki zrobię na cacy (bo już masakra z nimi;p) i może maseczka?? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej rureczki kochane 🙂 ja po szkole rodzenia 🙂 🙂 uczylam sie oddychac, podobno dobrze mi to idzie tylko co chwila sie smialam i polozna mnie ochrzaiala ze nie moze wyczuc reka czy mi przepona dobrze pracuje bo cio chwile mi brzuch skakal 😁 😁 a potem oddychanie na pilce i ruchy okrezne pozycja kolankowo lokciowa i takie tam bajerki super bylo 🙂
Nastepne zajecia : kapiel dzidziusia obecnosc panow obowiazkowa 🙂 A jutro po 15 jedziemy do szpitala obejrzec cala porodowke 😆 😆
A co u was??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...