Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

No mam nadzieję, że mi czas jakoś przeleci..
Cholera ciągle mnie boli ta ręka miejscu ukłucia:/ Co ta baba mi zrobiła??? W drugą rękę się wbijała inna i zrobiła to genialnie - nawet nie poczułam, że coś robi.. to chyba tak dla równowagi z tą pierwszą:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki moje kochane 😆 😆 😆 alez mi komputer stresa zapodal juz myslaalm ze mi zrobi odwyk od was dziadyga jeden ale udalo mi sie go uruchomic tylko nie wiem na jak dlugo 😠 😠 stary rupiec
Nadrobilam i Goska zazdroszcze ze mozesz fikac jeszcze w wyrku jako tako bo my z druga Gosia juz gadalysmy ze nie dalysmy rady ostatnio jak kaleki jakies 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu nie zazdroszcze daj ci boziu do konca 🙂 ja podziwiam po prostu 😉
A bole w pipce sa okropne Gosiu ja jak troche pochodze to czasem przechodzi moze polaz chwile po pokoju :/biedactwo 😘
A ja dzis lodowke godzine mylam heheh jak zawsze w pol tak teraz ponad godzina 🤪 🤪 ale dalam rade i ciul 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia bo my jestesmy jedyne w swoim rodzaju 😁 😁 😁 nie liczy sie ilosc tylko jakosc kochanie 😁 😁 😁 zartuje no widzisz Jula, Estera, Daria , Monika, Emilka wszystkie rzadziutko zagladaja ze swoich powodow a i te nowe dziolszki cos sie potracily i tylko my takie niewyzyte konwersacyjnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...