Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Gosiu 🙂 Ja zaglądam codziennie, nie wiem co by musiało się zdarzyć żebym nie zajrzała na brzuszka 😜 ale humor mam cały czas zryty na maksa, dlatego chyba nic nie pisze..
I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, życzenia co prawda spóźnione, ale jak najbardziej szczere 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ufff... doczołgałam się do domu 😉 Dobrze, że wczoraj wieczór udany bo dzisiejszy dzień mnie dobija.. pindy rozpuściły mi te 75 g proszku w połowie szklanki wody(!!!)... Ja normalnie proszek zjadłam a nie wypiłam... jeszcze mną wstrząsa:/ No i pokłuły mnie pięknie.. w lewą rękę tak się wbiły, że do teraz mnie boli 😞 Ale wynagrodziłam to sobie zapiekanką i ogromnym lodem;D wyniki dopiero za tydz na wizycie...

A co do seksu laleczki;D to nie szalejcie;p nie rezygnujcie aż do września;p;p Ja się cieszę, że czuję się na tyle dobrze, że praktycznie wszystko jeszcze można 😁 hehe
A i Gosia... 6 tygodni? o matko;p My po urodzeniu Kuby wytrzymaliśmy niecałe 3;p;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daria ale jak będzie radocha jak już będziecie mogli 😁 hehe
Ale powiem Wam szczerze, że nie wyobrażam sobie tego.. nie chciałabym tak;p

A jak się w ogóle czujesz?? 🙂 Nie pisałam kiedyś - ale brzucholek śliczny - jakby tylko on rósł nic poza nim.. Mi do brzucha dorastają jeszcze boczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A czuje się dobrze, dziękuje 🙂 a spuchnięta wstaję codziennie rano, na szczęście po kąpieli przechodzi 🙂 mała od trzech dni się jakoś mniej rusza, ale pojutrze wizyta u lekarza i będe wiedziała, czy wszystko ok 🙂 no i musze się zastanowić czy robić tą glukozę czy nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie młody też ostatnio mniej ruchliwy.. ale jak przywali to czasem aż boli 😉
A czemu się zastanawiasz czy robić? Jak nie robiłaś to chyba czas najwyższy, nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pilar89 napisał(a):
Cześć Gosiu 🙂 Ja zaglądam codziennie, nie wiem co by musiało się zdarzyć żebym nie zajrzała na brzuszka 😜 ale humor mam cały czas zryty na maksa, dlatego chyba nic nie pisze..
I wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, życzenia co prawda spóźnione, ale jak najbardziej szczere 🙂 😘

Dziękuje bardzo za życzenia 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój lekarz powiedział, że jak nie ma jakichś wskazań to nie robią tutaj, tylko na własne życzenie. I teraz w czwartek mam mu powiedzieć czy chce czy nie i wtedy ewentualnie za 3 tygodnie na nastepnej wizycie bym zrobiła. Tylko problem jest, bo do lekarza jeżdże 40km a nie wiadomo czy mój Filip wolne dostanie. Normalnie chodzimy po poludniu, więc jak coś to sią zwalnia godzinke-dwie, a na glukoze byśmy musieli jechać na 8..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem, jakie są wskazania, lekarz powiedział, że wszystkie wyniki mam dobre więc nie musze. I dlatego zastanawiamy się czy robić czy nie. A musze zrobić to u lekarza bo do szpitala jeszcze się nie zapisałam, wciąz jesteśmy w trakcie szukania mieszkania 😮 więc nie wiem w którym szpitalu będe rodzić..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No masakra straszna.. w czwartek byliśmy oglądać kolejne i czekamy, dzisiaj mają dzwonić do nas czy nas chcą czy nie.. Niemcy nie lubią za bardzo Polaków i średnio chcą im wynajmować 😮 a niektórym przeszkadza to, że bedziemy mieć dziecko.. 😮 jedno mamy zaklepane, ale od września dopiero.. tylko papiery dowieźć musimy jak się zdecydujemy..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...