Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej kochane 😉 ja dzis spalam do 9:30 🤪 🤪 oczywiscie z wielokrotnym budzeniem sie na siusiu ale jednak 🙂 gdyby kolezanka nie zadzwonila kto wie moze bym spala dluzej heheh ale pogadalam z nia umowilam sie na plotki i sie wybudzilam po 12 ide do niej, mielismy dzis isc na szkole rodzenia ale polozna zadzwonila ze w srode 🙂 i bedzie skakanko na pilce i oddychanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam śpioszki 😜 Pilnuję małego dziś u rodziców więc mówieę wejdę na neta porozmawiam trochę z dziewczętami no i nadrobie straaaaaaaszne zaległości... 😁 U mnie super, mieszka mi się fantastycznie wkręciło mi się wicie gniazdka więc wszystko w mieszkaniu musi być po mojemu 😮 Ale K. się podoba to najważniejsze i miałyście racje Dzioewczęta moje kochane jak się z kimś mieszka to już się nie przejmuje człowiek tak kłótniami, ja teraz na to zlewam i wiecie co to Krzysiek lata żeby mnie przeprosi ć jak coś nawali i wogóle jak daje mi w kość 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dario kurcze no kochana musisz się przemóc i nie dopuszczać do siebie tych okropnych myśli 😞 wózek piekny i na pewno bedzie powozem dla Bartusia nie ma innej opcji 🙂 Kochana proszę zrób to dla mnie i nie myśl już o najgorszym bo jest mi strasznie smutno jak tak piszesz 😞 kolor sliczny a co do wózków to wszystkie wybrałyscie śliczne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wam śpioszki Pilnuję małego dziś u rodziców więc mówieę wejdę na neta porozmawiam trochę z dziewczętami no i nadrobie straaaaaaaszne zaległości... U mnie super, mieszka mi się fantastycznie wkręciło mi się wicie gniazdka więc wszystko w mieszkaniu musi być po mojemu 🙃 Ale K. się podoba to najważniejsze i miałyście racje Dzioewczęta moje kochane jak się z kimś mieszka to już się nie przejmuje człowiek tak kłótniami, ja teraz na to zlewam i wiecie co to Krzysiek lata żeby mnie przeprosi ć jak coś nawali i wogóle jak daje mi w kość 😮 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha ty tyryytyy przed chwila mialas 8 a teraz juz pod 30 se doliczasz heheh pogadamy w przyszlym roku teraz masz -escia 😜 ja za rowne dwa tyg tez bede blizej niz dalej trzydziestki 😁 😁
Martus super ze sie urzadzacie 🙂 oby tak dalej 🙂
Ja wlasnie zjadlam sniadanie i standardowo Aleks mi soe wypycha nioozkami i dupka tak mi sie wydaje bo cos mi sie brzuch krzywi za bardzo w okolicy pepka 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu STO LAT I POCIECHY Z TWOICH MAŁYCH CHŁOPAKÓW NO I Z TEGO CAŁKIEM DUŻEGO TEŻ 🤪 No tak mieszkam, ale wszoraj to był koszmar, cały dzień ustawiałam rzeczy, myłam garnki, segregowałam ciuchy małego, myłam talerze, sztućce itd, wstawiłam dwa prania, upchnęłąm rzeczy do garderoby a na koniec dnia taki ból pleców że szok. A Krzysiek oczywiście dupa przed tv bo mu powiedziałam coś co on zrozumiał żeby mi się nie wpieprzał... Na koniec jeszcze przyjechali rodzice i oczywiście byłą dobra mina do złej gry bo nie odzywałam się z K, A na koniec dnia pralka mi się chyba zjeb.... jeszcze dziś do niej zaglądnę ale wczoraj nie reagowała na moje sygnały 😠 Ale i tak miło wspominam ten dzień a w sumie noc bo w nocy K. taka love się właczyła że było cały czas boże jak ja cię koooooooocham 😮 załadował mi baterie na jakiś czas 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...