Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
oj to nie dobrze mam nadzieje ze bardzo nie swędzi 🙂 piszesz ze musisz szpital wybrać ja musiałam przed 12 tygodniem wybrać bo ultraschall robią tutaj w w szpitalu a najlepsze jest to ze idziesz w 9 czy 10 tygodniu się zapisać i odsyłają Cię z kwitkiem bo miejsca nie ma 😮 😲 😁 no mnie się udało w 3 szpitalu dopiero 😁 😁 😁 no bo wiesz jak to jest Turczynki rodzą w styczniu i grudniu wiec wszystkie terminy pozajmowane 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hehe, tutaj też pełno Turczynek, ale problemu z miejscem raczej nie będzie 🙂 mój lekarz powiedział, że w Niemczech jest tak, że kobieta sama decyduje gdzie chce rodzić i szpital musi ją przyjąć 🙂 tylko trzeba właśnie przynajmniej 2 miesiące przed porodem się zgłosić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a to powiem Ci ze fajnie macie tu w mutter kind pass musisz mieć wbite ze szpitala ze byłaś na usg 😮 w sumie to w zupełności te 2 miesiace wystarczy przed porodem wybrac a nie takie cyrki jak tutaj 🙂 a szpital w którym bedę rodzic jest taki mały ze jest tylko 8 sal na odddziale 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To nawet lepiej, że tak mało 🙂 ja będe szukała takiego, żeby było jak najmniej łóżek na salach i żeby jakaś Polka położną była 🙂 a znajoma, która dwa razy już tutaj rodziła, powiedziała mi ostatnio że jeśli ktoś z rodziny chce przy mnie być (mąż/mama) to na cały mój pobyt w szpitalu dostawiają drugie łóżko albo dają salę rodzinną 🙂 przynajmniej Filip nie będzie musiał krążyć szpital - dom - szpital bez przerwy :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
na tym oddziale jest 4 albo 5 położnych Polek 😁 nawet jak ostatnio byłam na usg na dole w szpitalu i w gabinecie u lekarza to właśnie Polka była 🙂 tutaj wiem ze można sobie zapłacić za taką salę że masz jak mieszkanie i przez cały pobyt może być z tobą mąż dziecko i kto tylko chcesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tutaj ponoć się za taką salę nie płaci, muszę jeszcze dopytać lekarza przy okazji 🙂 fajnie Ci Gosiu, ze tyle Polek, większe prawdopodobieństwo, ze akurat któraś będzie jak trafisz do szpitala 😉 ja to się boję, że zacznę rodzić i nie będe wiedziała co oni do mnie mówią na tej porodówce 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale ja Cie jak najbardziej rozumie mam to samo trafię albo nie zobaczymy w praktyce wiem ze jest tam jeszcze czeszka na pewno wiec po czesku tez się cosik zrozumie 😁 😁 😁 a ginekologiem jest murzyn taki czarny jak diabeł ostatnio na niego trafiłam i miałam polewkę że murzyn tam grzebał no nie każda ma takiego fuksa 🤪 🤪 🤪 sory bije mi 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Dziewuszki ;* Zajadam właśnie sobie śniadanko i zaraz tableteczki... 🥴 Ale miałam dzis sen że krwawiłam, pojechałam na porodówkę i zaczęłam rodzić 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe, mi też by się chciało śmiać jakbym trafiła na porodówke a tam by był murzyn :p żadnych uprzedzeń nie mam ani nic, ale tak jakoś człowiek się raczej tego nie spodziewa 😁 a czeski język jak dla mnie trudny do zrozumienia jest, słowacki dużo łatwiejszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj Marto 🙂 ja na szczęście jeszcze ani razu nie miałam snu o porodzie, ani w ogóle o ciąży, tylko dzidzia mi się kilka razy śniła 🙂 ale za to dzisiaj śniło mi się, że uciekałam z babcią tunelami ściekowymi a goniła nas Julianne Moore xD 🤪 mój Filip nie mógł się przestać śmiać jak mu rano o tym powiedziałam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się bałam czy przuypadkiem nie krwawie 😞 Ale masakra nawet mamę w śnie wysłałam po wyprawkę dla małego jakieś pampersy, pieluchy tetrowe, ubranka, płyn do mycia ciałka bo nic nie miałam dla niego przyszykowane 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Magda 😉 Ja czekam do 1 sierpnia i później już wszystko będzie nie na wariackich papierach 😉 Wkońcu rozpakuje swoje wszystkie rzeczy poukładam, rozpakuje małego rzeczy i powoli będę robiła z nimi porządek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gosiu 😆 Ja już się nie mogę doczekać aż będę na swoim wkońcu niezależna od innych, zresztą we własnym domu swoboda 😁 Ale zazdroszczę takim parom które już są ustawione... Jak leżałam w szpitalu na patologii ciąży była ze mną taka babka 28 lat a ten jej chłop to chyba z 23 max mieli sobie dom i wszystko bo oboje z bogatych "rodów".. TAkim to dobrze 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...