Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Gosiu to nie przez Ciebie absolutnie nie Kochana ! Poprostu boję się tego życia któe mnie czeka, bowiem mamy 1200 zl miesiecznie z czego 600 idzie na mieszkanie, plus rachunki to nie wiem czy na pare pampersow straczy i jedzenie obierków po ziemniakach ;/ przeraża mnie ta wizja;/ A przecież dziecko tyle kosztuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Independent_19 napisał(a):
Nie Gosiu to nie przez Ciebie absolutnie nie Kochana ! Poprostu boję się tego życia któe mnie czeka, bowiem mamy 1200 zl miesiecznie z czego 600 idzie na mieszkanie, plus rachunki to nie wiem czy na pare pampersow straczy i jedzenie obierków po ziemniakach ;/ przeraża mnie ta wizja;/ A przecież dziecko tyle kosztuje

Marto jak moge cos podpowiedziec nie biezcie slubu na razie to bedziesz dostawac 170 zł jako samotna matka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Independent_19 napisał(a):
Nie Gosiu to nie przez Ciebie absolutnie nie Kochana ! Poprostu boję się tego życia któe mnie czeka, bowiem mamy 1200 zl miesiecznie z czego 600 idzie na mieszkanie, plus rachunki to nie wiem czy na pare pampersow straczy i jedzenie obierków po ziemniakach ;/ przeraża mnie ta wizja;/ A przecież dziecko tyle kosztuje


Hej! A kto tu mówił przedtem do Pilar o pozytywnym myśleniu??? Kobieto do wszystkiego już z założenia wychodź jak do sprawy pewnej! 😉 Będzie dobrze - innego wyjścia nie ma 😉 My się właśnie spłukujemy na remont, mojemu odejdzie 600 zł renty a mi 740 ze stażu i urodzi nam się drugie dziecko. Przy okazji ja umiłowałam zakupy;p i nie zamierzam z tego powodu się zamartwiać! Trzeba będzie to się wszystko znajdzie! Wszystko uda 😉 Tak trzeba myśleć a nie żadne tam "jak my sobie poradzimy";p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeżeli ma się rodziców któzy pomogą, moi pomogą ale też nie mogą stale, a jego mama ledwo dostaje rentę 700 zl z czego 300 idzie na kredyty różne więc na jej pomoc kompletnie nie ma co liczyć... A mieszkając na swoim niestety trzeba mieć trohę grosza bo mama nie zrobi obiadu kolacji i sniadania, nie zapełni lodówki itd. To jest poprostu życie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marta nie martw się na zapas bo to niepotrzebne. Wszystko z pewnej odległości strasznie wygląda. Na początku zwykle każda para musi zacisnąć pasa - kiedyś będziesz wspominała te czasy z uśmieszkiem. I przede wszystkim będziesz dumna, że daliście radę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Independent_19 napisał(a):
Tak jeżeli ma się rodziców któzy pomogą, moi pomogą ale też nie mogą stale, a jego mama ledwo dostaje rentę 700 zl z czego 300 idzie na kredyty różne więc na jej pomoc kompletnie nie ma co liczyć... A mieszkając na swoim niestety trzeba mieć trohę grosza bo mama nie zrobi obiadu kolacji i sniadania, nie zapełni lodówki itd. To jest poprostu życie 😠

Marto dacie rade moze nie bedzie Cie stac na gotowanie codziennie obiadu z 2 dań ale na pewno sobie poradzicie my tez mamy tylko wypłate Bartka i stracza od 1 do 1 no ale teraz wiekszosc ludzi tak zyje takie czasy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno jakoś to musi być ale narazie wszystko mnie przeraża bo w domu miałam wszystko, nigdy nic mi nie brakowało i ciężko będzie się przestawić 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mortishia24 napisał(a):
a ja to mam juz serdecznie dosc tego ciaglego myslenia czy starczy na to czy na tamto juz mnie to tak zaczelo dobijac ze teraz zyje mysla ze kurde musi sie udac i choby chuj na chuju stawal i koledy gwizdal i chocby skaly sraly to DAM RADE i koniec i kropka i finito!!!!!


za stającego chuja na chuju gwizdającego kolędy masz oklask 😁 a potem też drugi;D no tego to jeszcze nie słyszałam;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Independent_19 napisał(a):
No napewno jakoś to musi być ale narazie wszystko mnie przeraża bo w domu miałam wszystko, nigdy nic mi nie brakowało i ciężko będzie się przestawić 🥴


Marta bez przesady 😉 na początku to dzieciątko Ci tyle czasu zajmie, że nie będziesz potrzebowała aż tyle dla siebie 😉 A potem.. nawet nie zauważysz jak odkujecie się, że nie będzie trzeba się tak stresować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martus kazdej z nas bylo na poczatku napewno ciezko wyleciec z domowych pielesszy ale zobaczysz jaka bedziesz z siebie dumna jak zaczniecie sie odnajdywac w nowej sytuacji ktora nie ma bata zawsze jest trudna nooo chyba ze masz rodzicow z "wyzszych sfer" i ci ten start serwuja pod nos...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś musi być pozytywne myślenie ! Ale mnie mój wkurza, nosz kuzwa mać ostatnio mowil ze zachowal sie jak gnoj ze sie nie odzywal i juz nigdy tak nie zrobi tylko bedzie coraz lepiej u nas w zwiazku a tu znów cisza no i nie wiadomo czy bedzie na benzynkę czy nie;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha pizza jest fujj a herbatniczki pyszniaste 🙂 🙂 🙂
Gosia jak to nie slyszalas o chuju na chuju gwizdajacym koleduy i o tym ze skaly sraly 😁 😁 😁: 😁 😁D: 😁 no to bardzo mi milo ze cie chociaz w jakiejs jednej kwestii uswiadomilam 😁 😁 😁 😁 buhheeheh ale mi sie zryty humor zaczyna wystarczy z wami posiedziec moje kochane malpice 😜 😜 😜 😜 NA DOLA NAJLEPSZA PAZDZIERNIKOWA SZKOLA(zycia: 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem mam poprostu powiedzieć stop i zostać u rodziców sama wychowując dzidziusia, wiecie co mi ostatnio powiedział jak się nie odzywał... że zapomniał, poszedł do kolegi na fuchę, pogadał , wrócił do domu i zasnął. A ja w ten dzień wzięłam wszystkie rzeczy od niego i wiedział jaka jest sytuacja... COś mi się wydaje że dziś znów mu się zapomni że istnieje, mimo tego że wie że małego pilnuję do 16 i już dawnoooo jestem wolna. Nie zadzwoni czy mam kasę żeby wrócić bądź że on załatwił 🤢 Zero odezwu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no brzuszek mi dzisiaj humor ustawił na tydz z góry;p Tu mi na październiku o jakichś chujach mujach gwiżdżacych kolędy;p na listopadzie mi mówią, że chyba w ciąży jestem 😁

Chyolera.. musze się w tym odnaleźć w końcu bo oszaleję 😁 😜 😜 Jeszcze przez tę pizze mrożoną mnie ochota na gofra z bitą śmietaną wzięła 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja pierdupcze zaraz sie zleje ze smiechu Goska chyba w ciazy jestes!! 😁 😁 😁 😁: co za haslo hhehehe ja piernicze Aleks mnie wytrzepal do poludnia a teraz ja mu odplacam trzesacym ze smiechu brzuchem 😁 😁 😁 ja wpierdzielam marchewke bo tylko to jest slodkie w tym biednym przy poniedzialu domu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Mówię Ci Marta - tak mi sugerują;p że to jednak nie wzdęcia (bo podobno wzdęcia nie kopią;p) i że w ciąży jestem;p no i teraz nie wiem czy mówić mężowi czy zrobić mu prezenta na Wszystkich Świętych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...