Skocz do zawartości

PAŻDZIERNIK 2010 | Forum o ciąży


mala31

Rekomendowane odpowiedzi

Gosia pewnie Ty przestaniesz się nam wyżalać to nam potem będzie głupio i komu będziemy jęczeć??:P
Nie martw się dziewczyno - z takimi dwoma jakich masz to i bez tego trzeciego sobie poradzisz! Niech się facet zastanowi co robi bo to on na tym wyjdzie jak Zabłocki na mydle a nie Ty 😉 Ty jesteś silna baba i koniec!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia2301

    9748

  • Mortishia24

    6179

  • magda123

    8647

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ciekawa jestem czy mój gin sie dzisiaj mnie nie przestraszył bo oczy mam tak spuchnięte ze nawet makijaż nie zakrył 😮 ale trudno a wogóle dzisiaj byłam sama na wizycie z moim mega wspaniałym niemieckim ale to huj w każdym bądz razie wszystko jest dobrze bo tyle zrozumiałam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę o zakład, że z podpuchniętymi oczami też wyglądasz pięknie 😉
A co do wizyty.. to Twój mąż nie chciał iść z Tobą? dobrze, że z małym w porządku ale powinnaś mieć kogoś znającego język lepiej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mój mąż nie był ze mną ani razu bo ja mam wizyty rano a on jest w pracy jak byłam w ciąży z Damiankiem chodziłam do Polaka a teraz koleżanka mnie namówiła zebym sie do austryjaka przepisała i miała ze mna chodzić i nie powiem chodziła dopóki nie urodziła teraz już nie więc widzicie jak to dobrze jest w obcym kraju żyć nie umierac poprostu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu ja nie mam tego problemu, bo chodze do Polaka, ale za to nie mam prawa jazdy więc sama nie miałabym jak pojechać. Zawsze niby są znajomi, ale mój zawsze jakoś się dogaduje w pracy, że albo przyjdzie później, albo skończy wcześniej, a jak już tak się nie da to bierze wolne, bo bardzo chce zawsze ze mną pójść i chociaż przez chwilę zabaczyć mała. Dziwi mnie, że Twój mąz ani razu z Tobą nie był... A przy porodzie chce być?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nic sie nie stało i to ja przepraszam ech Wy wszystkie młodziutkie jesteście jeszcze takie problemy przed Wami a ja głupia Wam tak truje wiecie mam 27 lat a czuję sie jak staruszka tyle problemów na głowie ech juz dość smęcenia zjadłam pomidorówke i młody skacze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety kochane 🙂 Gosiu buzki gorace 😘 😘 i nie waz mi sie juz beczec bo jak tam wtargne do tej twojej "wiochy" to zobaczysz 😜 😜 ja siedze z Melkiem na sczescie to dziecko wie co to znaczy bawic sie samemu wiec mam luz i czekam na jego babcie zeby isc do domku cos upichcic bo teraz mam meza i tescia do karmienia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mortishia24 napisał(a):
hej kobiety kochane 🙂 Gosiu buzki gorace 😘 😘 i nie waz mi sie juz beczec bo jak tam wtargne do tej twojej "wiochy" to zobaczysz 😜 😜 ja siedze z Melkiem na sczescie to dziecko wie co to znaczy bawic sie samemu wiec mam luz i czekam na jego babcie zeby isc do domku cos upichcic bo teraz mam meza i tescia do karmienia 😁

nie becze bo juz nie mam czym a zreszta juz wygladam jak zombi wiec jak jeszcze dołoze to juz wogóe katastrofa bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz to mi się już nerwówka zaczyna bo coraz bliżej a ja tylko odliczam jeszcze tylko 8 tygodni ...
no i te wspaniałe zaparcia 🤢 czasem to ja mam wrażenie że prędzej urodzić zdołam 🤢
w ogóle ostatnimi czasy mam takie wrażenie jakby on sie w środku nie mieścił i takie dziwne uczucie jakby ten brzuch miał mi za chwile pęknac nie wiem czy to normalne czy nie no ale co zrobić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
...123 napisał(a):
teraz to mi się już nerwówka zaczyna bo coraz bliżej a ja tylko odliczam jeszcze tylko 8 tygodni ...
no i te wspaniałe zaparcia 🤢 czasem to ja mam wrażenie że prędzej urodzić zdołam 🤢
w ogóle ostatnimi czasy mam takie wrażenie jakby on sie w środku nie mieścił i takie dziwne uczucie jakby ten brzuch miał mi za chwile pęknac nie wiem czy to normalne czy nie no ale co zrobić

wiesz kochana nasze dzieciaczki s a juz duze a my takie chudsziny to własnie tak to czujemy każdy ruch każdą kosteczkę a wogóle pokaż na domek Bartusia bo nam sie nie chwaliłas kochana 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dariuś każdy chłop stary a głupi, mój ma 32 lata a mógłby stale oglądać bajeczki na cartoon network albo na bumerangu- no proszę was czasami to mi się śmiać z niego chce 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...123 napisał(a):
a chłopa swoją drogą mam nie do końca normalnego ;/ bo ma jakieś misje z serii 'bójki osiedlowe' ;/
stare to a głupie jak siano

hehe to ja bym go ustawiła 😁 mój zaraz po ślubie musiał zapomnieć o wszelkich grach, barach i tego typu rozrywkach 😁 Ja postawiłam sprawę jasno - teraz masz żonę i dzieci kochany - bawimy się? ok. ale razem 😉 Pewnie, że raz na jakiś czas wyskoczy z kolegami (siedzi jak on to mówi "na osiedlu";p) czyli zasadniczo 2 kroki od domu 😉

Gosia ja jak się ostatnio na mojego wkurzyłam i nie odbierałam to myślałam, że mnie potem zabije 😁 taki był wściekły, że się martwił itd..;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...123 napisał(a):
a chłopa swoją drogą mam nie do końca normalnego ;/ bo ma jakieś misje z serii 'bójki osiedlowe' ;/
stare to a głupie jak siano

hehe to ja bym go ustawiła 😁 mój zaraz po ślubie musiał zapomnieć o wszelkich grach, barach i tego typu rozrywkach 😁 Ja postawiłam sprawę jasno - teraz masz żonę i dzieci kochany - bawimy się? ok. ale razem 😉 Pewnie, że raz na jakiś czas wyskoczy z kolegami (siedzi jak on to mówi "na osiedlu";p) czyli zasadniczo 2 kroki od domu 😉

Gosia ja jak się ostatnio na mojego wkurzyłam i nie odbierałam to myślałam, że mnie potem zabije 😁 taki był wściekły, że się martwił itd..;p;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe - koniecznie opisz jak szalał po powrocie do domu, że się martwił ;p;p

Ha! mój "dorosły" mąż właśnie zakupił od jakiegoś sąsiada (okolicznego złodzieja co to za przekształcenia własnościowe 3 lata siedział;p) autko na akumulator.. Stwierdził, że do naprawy ale przyjedzie Piotrek (mój brat- mechanik) to się zrobi... No cap stary - zabawkę sobie znalazł;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...